Tele2, īpaši nereklamējot, paaugstina tarifu cenas

11 komentāri
Tele2, īpaši nereklamējot, paaugstina tarifu cenas

Mobilo sakaru operators Tele2 paaugstinājis priekšapmaksas pakalpojuma Zelta Zivtiņa tarifu cenas, liecina informācija Zelta Zivtiņa interneta vietnē.

Cenu kāpums ir no 15. jūlija, un Zelta Zivtiņai izmaiņas ir šādas:

ZZ VISI no 15. jūlija – 4,79 eiro (līdz 15. jūlijam pakalpojuma cena ir 3,99 eiro)
ZZ TRIO – 3,99 eiro (līdz 15. jūlijam – 3,49 eiro)
ZZ KOMBO – 4,79 eiro (līdz 15. jūlijam – 3,99 eiro)
ZZ BRĪVAIS – 1,79 eiro (līdz 15. jūlijam – 0,99 eiro )
ZZ SMS – 1,79 eiro (līdz 15. jūlijam – 0,99 eiro)
ZZ NULLE – 1,79 eiro (līdz 15. jūlijam – 0,99 eiro)

Kopumā tarifa kāpums ir līdz 0,80 eiro.

Tikmēr Tele2 oficiāli nav izplatījis informāciju sociālajos tīklos vai ar mediju starpniecību. Vienīgā informācija parādās cenu lapā Zelta Zivtiņa interneta vietnē, kā arī klientu rēķinos. Tele2 klienti norāda – iepriekšējā, maija, rēķinā tika saņemta informācija, ka tiks paaugstināti arī citi tarifi, un tas notiks 15. jūlijā. Tāpat šī informācija minēta arī Tele2 mājaslapā.

Proti, tarifs Nr.3 tiks paaugstināts līdz 5,79 eiro mēnesī (tagad – 4,99 eiro), tarifs Nr.5 no 15. jūlija būs 8,79 eiro (tagad – 7,99 eiro), bet Zelts turpmāk maksās 12,79 eiro (tagad – 11,99 eiro). Klientiem tas tiek skaidrots ar 4G tīkla ieviešanu.

Tikmēr Tele2 komercdirektors Raivo Rosts portālam Skaties.lv akcentē, ka ”visi aktuālie Tele2 tarifu plāni ir saglabājušies bez jebkādām izmaiņām cenās [..]. Esam veikuši cenu korekciju vien dažiem Tele2 vēsturiskajiem tarifu plāniem, kuriem lietotāju skaits samazinās un kuri nav tirdzniecībā.”

“Klienti par plānotajām izmaiņām jau ir laicīgi informēti,” akcentē Rosts.

Iepriekš jau ziņojām, –  25. maijā, telekomunikāciju operatora Bite valde nāca klajā ar paziņojumu, ka no šā gada 1. jūlija visu tarifu plānu cenas tiks celtas par 0,87 eiro.

Tele2 komentārs portālam Skaties.lv pilnā apjomā:

Raivo Rosts, Tele2 komercdirektors:

”Visi mūsu aktuālie Tele2 tarifu plāni saglabājas bez jebkādām izmaiņām cenās. Klienti izvēlas lietot Tele2 aktuālos tarifu plānus, kuri atšķiras ar īpaši izdevīgu mobilā interneta lietošanu Latvijā un Baltijā, interneta pārnešanu un drošu izmaksu kontroli. Šiem tarifu plāniem strauji pieaug klientu skaits – tos izvēlas ne tikai Tele2 klienti, bet arī citu operatoru klienti. Esam veikuši cenu korekciju vien dažiem Tele2 vēsturiskajiem tarifu plāniem, kuriem lietotāju skaits samazinās un kuri nav tirdzniecībā.

Esam veikuši cenu korekciju atsevišķiem Zelta Zivtiņa tarifu plāniem. Arī pēc cenu korekcijas mūsu mērķis ir nodrošināt visiem Zelta Zivtiņas pēcapmaksas un priekšapmaksas tarifiem vislētākās cenas Latvijā bezlimita sarunām un īsziņām. Mūsu tarifu plānu cena ir līdz pat piecām reizēm mazāka nekā līdzvērtīgiem tarifu plāniem Eiropā, tāpēc Latvijā arī turpmāk nodrošināsim zemākās mobilo sakaru cenas.

Lai mēs arī turpmāk nodrošinātu izdevīgākos piedāvājumus Eiropā, mums ir jādomā tālāk un jābūt gataviem starptautiskai konkurencei mobilo tehnoloģiju jomā. Šobrīd Tele2 AB grupa strādā kopā ar starptautiskiem ekspertiem pie 5G standarta izveides un Tele2 mērķis ir būt pirmajiem Latvijā, kas piedāvās saviem klientiem 5G tehnoloģiju. Tele2 jau šobrīd strādā pie tehnoloģiju un produktu attīstības kā mobilā televīzija, mobilie maksājumi un citiem pakalpojumiem ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē.

Klienti par plānotajām izmaiņām jau ir laicīgi informēti.”

11 komentāri