Tehnoloģiju mīli, sarosies! Septembris pasludināts par oficiālo start-up mēnesi Latvijā!

Pievienot komentāru
Tehnoloģiju mīli, sarosies! Septembris pasludināts par oficiālo start-up mēnesi Latvijā!
Avots: Flickr

Septembris tiek oficiāli pasludināts par oficiālo start-up mēnesi Latvijā. Proti, no 24. augusta līdz 29. septembrim ikviens Latvijas iedzīvotājs var kļūt par tehnoloģiju kopienas sastāvdaļu, iegūt jaunas zināšanas, iepazīties ar cilvēkiem, kuri jau tagad rada pasaulē konkurētspējīgus produktus, un veidot savus projektus.

Oficiālā “stārtapu” mēneša ietvaros apmeklētājiem tiek piedāvāti 20 bezmaksas pasākumi, tostarp “mītapi”, “pičošanas” sesijas, domnīcas, radošās darbnīcas un neformālie pasākumi.

“Start Up The Season ļauj tiem, kas interesējas par “stārtapu” vides un radošo industriju sadarbību, atrast partnerus un iedvesmu un saņemt padomus uzņēmējdarbības uzsākšanai,” pauž Gunita Kuļikovska no The Mill.

Galvenie pasākumi:

TechHub Riga ikmēneša “mītaps” 10. septembrī pulcēs Latvijas “stārtapu” kopienu vienuviet. “Mītapa” galvenā tēma šoreiz ir sievietes, kas darbojas tehnoloģiju biznesā – pieredzes stāstā dalīsies Elena Donetsa, StarTau Telavivas Universitātes Uzņēmējdarbības centra vadītāja un We Dream uzņēmējdarbības programmas sievietēm dibinātāja, un citas uzņēmējas.

Startup Sauna iesildīšanas pasākums 28. augustā piedāvās vienas dienas mentoringa programmu vietējiem “stārtapiem”. Ikviens interesents var apmeklēt pasākuma atvērto daļu – “piču” sesiju – un iepazīties ar jaunākajiem Latvijas tehnoloģiju produktiem.

ERGO FinTech Academy mēneša garumā apceļos četras Latvijas pilsētas, lai dotu iespēju jaunajiem uzņēmējiem prezentēt savas biznesa idejas. Labākie iegūs iespēju kopā ar zinošiem mentoriem apgūt prezentācijas, biznesa modeļa veidošanas, finansēšanas un ikdienas stārtapu darba prasmes ERGO FinTech Akadēmijā, kā arī iegūt naudas balvas.

Programmas atklāšana notiks jau 27. augustā.

Atvērto durvju dienas notiks 4. septembrī TechHub Riga, The Mill un Eegloo ļaus iepazīties ar kopāstrādāšanas principiem, stārtapiem, tehnoloģijām, radošajām industrijām un akseleratoriem.

Plašāka informācija par Start Up The Season pasākumiem pieejama šeit!

“Viens no Start Up The Season mērķiem ir pievērst uzmanību inovāciju jomai, ceru, ka tā  iesaistīs daudz cilvēku jaunu ideju, uzņēmumu un darbavietu radīšanā,”  pauž Sergejs Sņegirjovs, kurš pārstāv start-up uzņēmumus Eegloo un BranchTrack.

Iniciatīvas autori ir koprades telpas TechHub Riga un The Mill un biznesa akselerators Eegloo. Darbības laikā tās ir palīdzējušas attīstīt “stārtapu” kultūru un radošās industrijas un stiprināt Latvijas tehnoloģiju kopienas, zem viena jumta apvienojot tādus tehnoloģiju jaunuzņēmumus kā infogr.am, Froont, Sellfy, BranchTrack un Funderful un tostarp rīkojot dažādus ar uzņēmējdarbību saistītus pasākumus.

Foto: Start-up kopiena Latvijā!