Komentāri
Tehnoloģiju attīstība: Anglijā notikušas “dronu” stafetes sacensības
Ilustratīvs foto: AFP/LETA

Lielbritānijā notikušas “dronu” stafetes sacensības, kurā bija jāizlido cauri kontrolpunktiem.

Sacensības notika Saseksas apgabalā netālu no Londonas. Katrā komandā bija pa četriem cilvēkiem, kuri ar īpašām brillēm un tālvadības pulti rokās vadīja “dronu”, pie kura bija piestiprināta kamera.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāds no dalībniekiem medijiem norādīja, ka tas ir lielisks veids, kā atslābināties no ikdienas darbiem un izbaudīt ainavu, kas paveras, “dronam” uzlidojot augstu gaisā.

Komandai, kurai izdevās 10 minūšu laikā šķērsot visvairāk kontrolpunktu – uzvarēja, balvā iegūstot pusotru tūkstoti mārciņu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl