Tehniskas kļūmes dēļ “Facebook” patvaļīgi aktivizē telefona kameru

4 komentāri
Tehniskas kļūmes dēļ “Facebook” patvaļīgi aktivizē telefona kameru
ZUMAPRESS/SCANPIX

Tehniskas kļūmes dēļ “Apple” tālruņu lietotājiem, skatoties jaunumus sociālajā tīklā “Facebook”, fonā aktivizējas viedtelefona kamera, vēsta “The Guardian”.

“Facebook” apstiprinājis, ka jaunākajā “iOS” lietotnes versijā kļūme radusies nejauši un sola to jau drīzumā atrisināt kopā ar “Apple”.

Notiekošo savā “Apple” viedtālrunī pamanījis kāds “Twitter” lietotājs un IT uzņēmuma īpašnieks Džošua Maduks. Viņš nedēļas nogalē publicēja video, kurā redzams, kā atveras viņa “iPhone” kamera brīdī, kad tiek skatīta “Facebook” jaunumu josla.

Video: “Facebook” patvaļīgi aktivizē telefona kameru

Arī citi lietotāji šo kļūmi pamanījuši jau mēneša sākumā.

“Facebook” pārstāvis norādījis, – kļūme skārusi jaunākās “iOS” lietotnes versijas. Tālruņa kamera aktivizējoties brīdī, kad “Facebook” lietotāji izmanto jaunumu joslu un “pieskaras attēliem”.

Vienlaikus uzņēmums norāda, ka šobrīd nekas neliecina par to, ka šīs kļūmes rezultātā tiek augšupielādētas fotogrāfijas vai video.

Savukārt, kā ziņo raidorganizācija “CNN”, kamēr kļūme tiek oficiāli novērsta, viedtālruņu lietotāji tiek aicināti savās ierīcēs atiestatīt “Facebook” aplikācijai piekļuvi tālruņa kamerai.