Komentāri
TechHub Rīga valdes priekšsēdētāja amatu pamet Andris K. Bērziņš
Foto: Ilona Morozova, speciāli Skaties.lv

Līdzšinējo TechHub Riga valdes priekšsēdētāju Andri K. Bērziņu nomainīs Ernests Štāls, pavēstījusi jauno tehnoloģiju uzņēmumu organizācijas vadība.

E. Štāls ir viens no TechHub Rīga līdzdibinātājiem un vada arī savu uzņēmumu Reach.ly, kurš specializējas liela apjoma datu analīzē.

Skaties.lv jau ziņoja, ka organizācija TechHub Riga, kas daudziem Latvijas start-up kalpo par atspēriena punktu biznesa sākšanai, nu pārcēlusies uz jaunām, divstāvīgām telpām Vecrīgā. Jaunās un plašākās telpas bija nepieciešamas, jo TechHub savā pastāvēšanas laikā ir būtiski audzis, portālam Skaties.lv stāstīja TechHub Riga vadītājs Andris K. Bērziņš.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl