Komentāri
TechHub Riga atver durvis pašnodarbinātiem programmētājiem un dizaineriem
Foto: LETA

Tehnoloģiju jaunuzņēmumu koprades telpa TechHub Riga uzsāk jaunu iniciatīvu un atver savas durvis pašnodarbinātiem programmētājiem un dizaineriem.

“Līdz šim TechHub Riga koprades telpa bija atvērta tikai “stārtapiem”, kaut apzinājāmies, ka ir daudz profesionālu programmētāju un dizaineru, kuriem nav savu uzņēmumu, bet kuri interesējas par start-up tēmu. Tagad abas puses savedam vienkopus,” stāsta TechHub Riga valdes priekšsēdētājs Ernests Štāls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tādējādi TechHub Riga cer izveidot ciešāku saikni starp start-up, kas nepārtraukti meklē sevī iztrūkstošās prasmes, un pašnodarbinātajiem, kas meklē profesionālus izaicinājumus.

Jaunie biedri pievienosies jau esošajai kopienai, ko patlaban veido vairāk nekā 90 biedru, kas pārstāv 30 start-up uzņēmumus.

TechHub Riga telpas:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl