Tas ir noticis! Pokemon Go popularitātes ziņā pārspējusi WhatsApp un Instagram

1 komentārs
Tas ir noticis! Pokemon Go popularitātes ziņā pārspējusi WhatsApp un Instagram
EPA/LETA

Jaunākie dati liecina, ka cilvēki tagad vairāk laika izmanto spēli Pokemon Go nekā WhatsApp, Instagram, Snapchat, liecina vietnes SimilarWeb apkopotā informācija.

Turklāt Pokemon Go spēle lietotāju pavadītā laika ziņā strauji tuvojas arī populārajai mikroblogošanas vietnei Twitter.

Tāpat tagad pokemonu ķeršana ir kļuvusi populārāka par iepazīšanos internetā, proti, Pokemon Go lejupielāžu skaits pārspēji iepazīšanās aplikācijas Tinder lejupielāžu skaitu.

Rīgu pārņem pokemoni: Policijas ieteikumi drošai spēlēšanai

Pēdējās dienās arvien vairāk Rīgas ielās manāmi iedzīvotāji, kuri staigā apkārt, vērojot un glāstot savus tālruņus.

Tam par iemeslu ir straujo popularitāti ieguvusī spēle Pokemon Go, kuru liela daļa rīdzinieku pamanījušies iegūt, neraugoties uz to, ka spēle Latvijā vēl nav oficiāli pieejama. Ņemot vērā to, ka Latvijā un pasaulē spēle ieguvusi milzu popularitāti, Rīgas pašvaldības policija sagatavojusi ieteikumus, kuri noderēs ikvienam pokemonu ķērājam.Spēlētājiem tiek ieteikts pievērst uzmanību apkārtējai videi jeb ”skatīties apkārt”, jo vairāki cilvēki jau ir guvuši traumas, ķerot pokemonus un nepievēršot uzmanību apkārtnei.

Spēlētāji tiek mudināti neiet aizdomīgās vietās, jo ASV pieredze rāda, ka tumšas vārtrūmes izmanto aplaupītāji. Tāpat tiek norādīts uz nepieciešamību informāciju interneta forumos un citviet uztvert kritiski, jo tur informāciju var izplatīt ļaundari, lai upurus atvilinātu uz konkrētu vietu.