“Tas ir lielākais lēciens, kāds bijis kopš pirmā iPhone” – Kuks par jauno “iPhone X”

Tehnoloģiju kompānija “Apple” savus fanus iepazīstinājusi ar trīs jauniem “iPhone” modeļiem. Pēdējo no tiem – desmito – “Apple” dēvē kā straujāko tehnoloģiju izrāvienu kopš pirmā “iPhone” modeļa, kas tika laists klajā tieši pirms desmit gadiem. “iPhone 10” būs īpašs ar to, ka tam iestrādāta sejas atpazīšanas tehnoloģija – kas mobilo ierīci atslēdz.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Andris Bāliņš

  Andris Bāliņš

  pilnīgs sūds ir arī tas pirkstu nospiedumu lasītājs. sejas atpazīšana - ha - kas notiks ja lietotājs pamatīgi aizlies mūli vai dabūs pa seju - tad arī tik precīzi atpazīs, matemātiskais modelis noteikti nebūs tas kas sākotnēji iestatīts :D
  • Jānis Tihomirovs

   Jānis Tihomirovs

   Attīstītās valstīs (kur konstruē šī Brenda produktus) neviens nedomā, ka dabūs pa seju. Jo tā nav tāda pierasta prakse, kā postpadomju valstīs.
  • Andris Bāliņš

   Andris Bāliņš

   noteikti tur nevar dabūt pa seju, un noziedzības līmenis ir tuvu nullei :D laikam uz mēness dzīvo ... attīstītās valstīs cilvēkus spridzina un brauc nost ar kravas furgoniem
  • Viktorija Jemeļjanova
 • Rolands Salkovskis

  Rolands Salkovskis

  Kārtējais nekas , un par lielāku summiņu.... Viņiem neapnīk vienu un to pašu taisīt ?.
  • Jānis Tihomirovs

   Jānis Tihomirovs

   Patiesībā šis visvairāk atšķiras no citiem āboliem. Viss no stikla, apjomīga atmiņa, un visi pārējie parametri.
   Ābols gada laikā izdod vienu telefonu.
   Samsung, Huawei, HTC, ZTE, un citi populārie brendi, izlaiž ap 3-5 gada laikā.
   Manuprāt diskusija - nulle par to, vai ražo to pašu, vai nē.
   Cita saruna ir par ergonomiku - nav "home" poga, tāpat, kā "back", nav arī austiņu pieslēgvieta.. Bet vai tas ir "kārtējais nekas", manuprāt, lai spriež cilvēki, kuri izvēlas šo kvalitatīvo (par kvalitāti nevar būt ne runas) ierīci.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!