“Tas ir lielākais lēciens, kāds bijis kopš pirmā iPhone” – Kuks par jauno “iPhone X”

6 komentāri

Tehnoloģiju kompānija “Apple” savus fanus iepazīstinājusi ar trīs jauniem “iPhone” modeļiem. Pēdējo no tiem – desmito – “Apple” dēvē kā straujāko tehnoloģiju izrāvienu kopš pirmā “iPhone” modeļa, kas tika laists klajā tieši pirms desmit gadiem. “iPhone 10” būs īpašs ar to, ka tam iestrādāta sejas atpazīšanas tehnoloģija – kas mobilo ierīci atslēdz.

Apritējuši desmit gadu, kopš tehnoloģiju gigants “Apple” ar leģendāro Stīvu Džobsu priekšgalā prezentēja savu pirmo viedtālruni, ko lepni nodēvēja par “iPhone”. Tā bija revolūcija viedtālruņu tirgū, un katra nākamā jaunā telefona prezentāciju tehnoloģiju fani allaž gaidījuši ar lielu nepacietību. Jaunākais “iPhone X”  simbolizējot pagrieziena punktu, kopš Stīvs Džobss aizsāka mūsdienu viedtālruņu ēru.

Tims Kuks
“APPLE” IZPILDDIREKTORS

Šis ir desmitais “iPhone”. Jāsaka, tas ir lielākais lēciens, kāds bijis kopš pirmā “iPhone”.

Jaunā modeļa telefona ekrānu ietver ļoti plānas tālruņa korpusa maliņas. Ekrāna augšdaļā ir īpaši sensori, kas trijās dimensijās noskenē un atpazīst lietotāja seju, jo viedtālruņa lejasdaļā vairs nav lielā poga un pirkstu nospieduma lasītāja.

Katru reizi, kad jūs paskatāties uz telefonu, tas atpazīst jūsu seju ar īpašu apgaismotāju – pat tumsā. Seja tiks atpazīta, un ekrāns atbloķēts. Jūsu sejai ir radīts matemātisks modelis, un katru reizi, kad vēlaties tālruni atbloķēt, tiek nolasīts, vai sejas vaibsti sakrīt ar sākotnēji iestatīto matemātisko modeli.

Eiropā desmitais “iPhone” būs pieejams novembrī un maksāšot vairāk nekā 1 300 eiro. Līdzīgi kā nupat izlaistajiem astotajiem “aifoniem”, modeļiem būs iespējama bezvadu uzlāde.

TOP komentāri

 • Jānis Tihomirovs
  +2 +2 0

  Jānis Tihomirovs

  Patiesībā šis visvairāk atšķiras no citiem āboliem. Viss no stikla, apjomīga atmiņa, un visi pārējie parametri.
  Ābols gada laikā izdod vienu telefonu.
  Samsung, Huawei, HTC, ZTE, un citi populārie brendi, izlaiž ap 3-5 gada laikā.
  Manuprāt diskusija - nulle par to, vai ražo to pašu, vai nē.
  Cita saruna ir par ergonomiku - nav "home" poga, tāpat, kā "back", nav arī austiņu pieslēgvieta.. Bet vai tas ir "kārtējais nekas", manuprāt, lai spriež cilvēki, kuri izvēlas šo kvalitatīvo (par kvalitāti nevar būt ne runas) ierīci.
 • Rolands Salkovskis
  +2 +1 -1

  Rolands Salkovskis

  Kārtējais nekas , un par lielāku summiņu.... Viņiem neapnīk vienu un to pašu taisīt ?.
 • Andris Bāliņš
  0 0 0

  Andris Bāliņš

  noteikti tur nevar dabūt pa seju, un noziedzības līmenis ir tuvu nullei :D laikam uz mēness dzīvo ... attīstītās valstīs cilvēkus spridzina un brauc nost ar kravas furgoniem

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl