Komentāri
Tapusi īpaša lietotne, kas sniegs iespēju izsekot Ziemassvētku vecīti
FOTO: LETA

Ziemeļamerikas pretraķešu ātrā brīdinājuma sistēma gatavojas līdz šim lielākajai Ziemassvētku vecīša izsekošanas operācijai.

Pasaules galvenā Santaklausa palīgi ir izveidojuši īpašu lietotni, kurā internetā vai viedtālruņos var sekot līdzi vecīša gaitām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katros Ziemasvētkos Norad jeb Ziemeļamerikas gaisa telpas aizsardzības sistēmas pavēlniecība izmanto savus satelītus, radarus un novērošanas lidaparātus, lai sekotu Ziemassvētku vecīša ceļojumam no ziemeļpola uz ikviena bērna mājām.

Sākot ar šo gadu, ikviens bērns un pieaugušais arī var sekot līdzi vecīša ceļam savos viedtālruņos un planšetēs. Līdz šim informācija bija redzama tikai interneta mājaslapā, kuru ik gadu Ziemassvētkos apskata 52 miljonus reižu.

Šis būs jau 61. gads, kad tiek īstenota programma Norad Tracks Santa, bet tikai pirmā reize, kad informācija par to tiek piedāvāta mobilajās ierīcēs. Aplikācija darbosies ar Windows, Apple un Google Play ierīcēm.

Kā liecina līdzšinējie novērojumi, – vislabāk Santaklausam patīk savu ceļojumu sākt ar apstāšanos Austrālijā vai Jaunzēlandē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl