1 komentārs

Pirms deviņiem mēnešiem televīzijā un radio skanēja suitu sievu vilktais “ē” – “suitenes” bija kļuvušas par dažādu e-pakalpojumu izmantošanas vēstnesēm. Tagad ir veikts rezultātu monitorings, un atklājies, ka gada laikā cilvēku skaits, kas tā vietā, lai dotos uz kādu iestādi, savus jautājumus risināta internetā, ir audzis. Taču šis pieaugums ir tikai 9% apjomā – krietni zem puses visu interneta lietotāju.

Izklaidei, dažādu portālu apmeklēšanai un informācijas ieguvei internetu izmanto 82% iedzīvotāju, bet e-pakalpojumus – nedaudz virs 50%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Faktori, kas iedzīvotājus attur no biežākas valsts un pašvaldību iestāžu piedāvāto e-pakalpojumu lietošanas, ir šaubas, vai viss izdarīts pareizi, kā arī e-pakalpojumu sarežģītā uzbūve.

Skaties foto!

Skaties video un uzzini vairāk!

TOP komentāri

  • E-pats
    0 0 0

    E-pats

    Kamēr a.g. LNT savus e-raidījumus izmitina ārzemēs, sižeta video saturs ir pazudis e-plašumos. Gribēju noskatīties, bet tāds ē-ēē vien sanāca. Kura latvju paruna te būtu vietā?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl