Komentāri

Valsts ir internetā – ar šādu saukli sākusies kampaņa, kuras mērķis ir iedzīvotājus padarīt modernākus, proti, mudināt sazināties ar valsts pārvaldi un saņemt pakalpojumus interneta vidē. ”Ē” no ”e-vides” tapis par kampaņas vadmotīvu, palīgā ņemot suitu sievas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šādus klipus gan televīzijā, gan internetā varēsim redzēt turpmākā gada garumā. Palīgā ņemot suitu sievas, valsts pārvalde grib popularizēt vairāk nekā 300 pakalpojumu, ko iespējams saņemt e-vidē. Rakstīt iesniegumus, nodot deklarācijas, saņemt atbildes, pārskaitīt naudu – un to visu, pat neizejot no mājas.

Šāda kampaņa ir nepieciešama, jo, kā atklājies, lai arī Latvijas iedzīvotāji izceļas ar augsto interneta lietojuma īpatsvaru, e-pakalpojumus izmanto vien retais. Arī vides ministrs šodien atzina, ka lauzt ieradumus nav viegli.

To novērojis arī ieņēmumu dienests, kam dienā vienā filiālē gadās apkalpot pat tuvu pie diviem tūkstošiem cilvēku. Pārcelt viņus uz e-vidi nozīmētu ietaupījumu arī valstij.

Tiesa gan, pēdējā laikā e-pakalpojumi saistās ar negatīvu pieredzi. Izgāžoties 3,5 miljonu vērtajam skolas.lv projektam, valstij nodarīti būtiski zaudējumi. Tāpat zināms par sarežģījumiem e-veselības projektā.

Kampaņas autori gan akcentē, ka vairāk nekā neveiksmju esot labo e-vides piemēru.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl