Komentāri
Spotify radītājs atbildējis Teilores Sviftas lēmumam izņemt savu mūziku no vietnes
Foto: REUTERS/SCANPIX

Mūzikas straumēšanas vietnes Spotify izveidotājs Daniels Eks (Daniels Ek) atbildējis amerikāņu zvaigznes Teiores Sviftas (Taylor Swift) lēmumam izņemt viņas albumus no vietnes. T. Svifta sacīja, ka Spotify nenodrošina pietiekamu samaksu māksliniekiem.

Iepriekš T. Svifta sacīja, ka viņa izņēmusi savas dziesmas no Spotify, jo pēc viņas domām šī vietne izskatās pēc ”grandioza eksperimenta”.

”Es negribu nodot mana mūža darbu eksperimentam, kas, es uzskatu, nemaksā pienācīgas kompensācijas dziesmu autoriem, producentiem, māksliniekiem un mūzikas radītājiem”.

Tikmēr Spotify izveidotājs pauda, ka ”Spotify tika izveidots, jo mēs mīlam mūziku un pirātisms to nogalina”. Viņš arī sacīja, ka mūziķes kritika viņu patiesi apbēdinājusi.

Patlaban Spotify ir 50 miljoni aktīvo lietotāju, no kuriem 12,5 miljoni ik mēnesi samaksā abonenta maksu.

Saskaņā ar D. Eka pausto T. Svifta gada laikā no Spotify varētu nopelnīt aptuveni sešus miljonus ASV dolāru.

Tāpat Spotify ir izmaksājis divus miljardus ASV dolāru ierakstu studijām un mūzikas izdevējiem. Viens miljards ASV dolāru esot izmaksāts laikā no 2008. gada līdz 2013. gadam, un vēl viens miljards ASV dolāru – kopš tā laika.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl