Komentāri
“Spotify” bez maksas pieejams arī “Windows Phone” ierīcēs
Foto: REUTERS/SCANPIX

Beidzot popularitāti iekarojušais mūzikas straumēšanas pakalpojums “Spotify” bez maksas pieejams arī “Windows Phone” lietotājiem.

Android un iOS pārnēsājamo ierīču īpašnieki “Spotify” bez maksas varēja lietot jau kopš 2013. gada decembra.

Līdz šim “Windows Phone” īpašniekiem bija iespēja “Spotify” lietot par maksu, baudot ”premium” lietotāju priekšrocības, tostarp mūzikas klausīšanos bez reklāmām un iespēju klausīties mūziku, kad nav pieejams pieslēgums internetam. Tiesa, tas bija par maksu – 9,99 ASV dolāri (7,57 eiro) mēnesī.

Šobrīd “Spotify” pieejams 57 pasaules valstīs, un pakalpojuma maksas klientu skaits visā pasaulē pārsniedzis 10 miljonus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl