Komentāri

Baltijas start-up konference TechChill Baltics iegūst pokera spēles vaibstus, svinot piecu gadu jubileju.

“Šogad svinam piecu gadu jubileju – TechChill, kas ir viens no svarīgākajiem Ziemeļeiropas start-up pasākumiem, sagaida patīkamas pārmaiņas, jauna norises vieta, koncertzāle Godvil, ir tikai viens no jaunumiem!” stāsta Egita Poļanska, TechHub Riga vadītāja.

Tiek plānots, ka TechChill Baltics 2016 būs vairāk nekā 400 apmeklētāju.

Šogad par centrālajām tēmām izvirzīta tehnoloģiju biznesa attīstība – apmeklētāji konferencē varēs uzzināt par jaunām mārketinga tendencēm un kopienas stiprināšanas mehānismiem, kā arī investīciju piesaistes modeļiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl