Komentāri

Unikālo pašportretu izgudrojumu Sony Cyber-shot DSC-KW1  jau drīzumā nonāks pārdošanā Ķīnā. Eksperti atzīst, ka šī ierīce visnotaļ domāta sieviešu auditorijai.

”Sony” jaunākais izgudrojums ir aprīkots ar 19,2 megapikseļu kameru, platleņka objektīvu, 3,3 collu displeju. Unikālā ierīce galvenokārt pozicionējās kā pašportretu kamera, taču to iespējams pielietot arī klasiskā režīmā. Uzņemtās fotogrāfijas izmantojot WIFI iespējams pārsūtīt un izvietot sociālajos tīklos.

Fotoaparāts nonāks pārdošanā Ķīnā jau septembrī. Tiek lēsts, ka sākotnējā ierīces cena būs 845 dolāri.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl