Komentāri
Šogad katrs desmitais viedtālrunis tiks apdrošināts, ziņo Tele2
FOTO: LETA

Ņemot vērā līdzšinējo viedtālruņu un planšetdatoru apdrošināšanas tendenci, jau šogad katrs desmitais iegādātais viedtālrunis vai planšetdators tiks apdrošināts, informē Tele2 pārstāvji.

Kā norāda uzņēmumā, bieži iedzīvotāji nezina, ka ražotāja garantija iestājas tikai gadījumā, ja mobilajai ierīcei ir konstatēti rūpnieciski defekti programmatūrā vai aparatūrā. Tas atgadoties reti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Pārsvarā mobilo ierīci nozog, tā tiek pazaudēta, vai arī atgadās tādi sadzīviski negadījumi, piemēram, ierīce tiek netīšām aplieta ar ūdeni, bērns to nomet zemē vai suns sagrauž. Šajos gadījumos ražotāja garantija nedarbosies, bet apdrošināšana gan palīdzēs segt neparedzētos zaudējumus,” uzsver Tele2 komercdirektors Jānis Spoģis.

Visbiežāk iedzīvotāji izvēlas apdrošināt viedtālruņus, kuru cena ir robežās no 200 līdz 400 eiro. Visvairāk apdrošina Samsung, LG un Sony viedtālruņus.

Tele2 sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību Balta pirmais Latvijā sāka piedāvāt mobilo ierīču apdrošināšanu 2013. gadā. Mobilās ierīces iegādes brīdī ir jāizvēlas starp diviem segumiem – tikai bojājumiem vai bojājumiem un pilnīgam zudumam. Ir iespējams maksāt uzreiz visu summu par polisi vai izvēlēties dalītos maksājumus, kas nozīmē to, ka klients var sadalīt summu divos, četros vai pat divpadsmit maksājumos. Apdrošināšanas maksājums mēnesī ir, sākot no 2,06 eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl