Komentāri

Latvijā cilvēki likuši lietā izdomu, dodot nosaukums saviem interneta bezvadu tīkliem. Daži no nosaukumiem kalpo kā brīdinājums, kamēr citos jūtama poētisma dvesma vai skaidri izteikts biznesa piedāvājums.

Pie brīdinošajiem un iebiedējošajiem wi-fi nosaukumiem var minēt tādus nosaukumus kā Iegādājies pats savējo WIFI, Ja vas vižu [Es jūs redzu – no krievu val.] vai No free wifi for you [Nekāda bezmaksas interneta tev nebūs – no angļu val.].
Daži no bezvadu interneta īpašniekiem ir centušies nelūgtus interneta tīkotājus izjokot, izmantojot asociācijas ar drošības struktūrām un nodēvējot savus wi-fi tīklus, piemēram, FBI Surveillance Van #420 vai KGB aģents. Savukārt citi, iespējams, vēlējušies pabiedēt, nosaucot tīklu par Sātanu vai pistoles Glock17 vārdā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Diezgan bieži par wi-fi tīklu nosaukumu varoņiem kļūst dzīvnieki, piemēram, Lielā Jenota Māja vai Susliks. Savukārt, piemēram, kāda Aleksandra Čaka nama iemītnieces savu bezvadu internetu nodēvējušas par Miglā asaro logs.

Tikmēr citi bezvadu interneta īpašnieki savus wi-fi nodēvē uzreiz kā biznesa piedāvājumu, piemēram, Man garšo Rafaello vai arī Mums garšo Hektors. Tādējādi tiem, kas tīko pieslēgties šim wi-fi, uzreiz ir skaidrs, kādi labumi ir jānes bezvadu interneta paroles turētājiem, lai iegūtu iespēju pieslēgties wi-fi.

Savukārt citi izvēlas vienkāršākus risinājumus – MansWifi, Rūteris skūteris, WAIFAI vai Nav kabeļa.

Skaties video!

Lasi vēl