1 komentārs
Skolēni saņem jaunākās tehnoloģijas, tostarp planšetdatorus
Foto: Kristīne Žilde-Krēvica, TV3 Ziņas

Piecu Latvijas skolu skolēni jauna tehnoloģiju projekta ietvaros saņēmuši jaunākās tehnoloģijas, kas turpmāk tiks izmantotas mācību procesā.

Projekta autori uzskata, ka tehnoloģijas radīs skolēnos lielāku vēlmi iesaistīties mācību procesā, kā arī labāk palīdzēs izprast mācību vielu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kristīne Žilde-Krēvica, TV3 Ziņas:

Šodien šķita, ka dāvinātāji planšetdatorus atdeva gandrīz vai ar skaudību, ka pašiem skolas laikā nebija iespējas matu, koka lapu vai dzīvnieku pietuvināt līdz šūnu līmenim. Ir tiešām apbrīnojami, cik tālu nonākuši jaunā skolu satura ražotāji. Jautājums vien, vai mūsu izglītības sistēma ir gatava to paņemt pretī? Tāpat īsti nav zināms, kas notiks ar bērnu rokrakstiem, jo papīrs un pildspalva šai sacensībā zaudē.

Jaunākās tehnoloģijas skolēniem tika piešķirtas inovāciju projekta Gatavi rītdienai! ietvaros. Tas tiek realizēts ar kompāniju Microsoft Latvia un Latvijas Mobilais telefons (LMT) atbalstu. Gatavi rītdienai! ir daļa Microsoft, LMT un sadarbības partneru – SIA Corinth, SIA be3D, Izglītības metodiskās laboratorijas, Izglītības iniciatīvu centra, SIA SEBIT un pilotskolu pašvaldību – realizēta projekta Tehnoloģiju jēgpilna izmantošana mācību procesā.

TOP komentāri

  • gabriels
    0 0 0

    gabriels

    Laba ideja vienīgi vai tas nekaitē veselībai.Un no kurienes tika ņemta nauda

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl