Komentāri

Šodien, 24. novembrī, jau otro reizi notiks vērienīgais biznesa tehnoloģiju pasākums “BiSMART” forums, kurā tiks diskutēts par izaicinājumiem un ieguvumiem tehnoloģiju izmantošanā. Tā laikā tiks prezentēts arī jaunais “BiSMART” bukazīna laidiens, informē platformas vadītājs Juris Kabakovs. Piedāvājam skatīties foruma tiešraidi šeit.

“Kopā ar platformas “BiSMART” partneriem mēs labi redzam, kā mainās uzņēmēju vajadzības un prioritātes. Piemēram, grāmatvedības programmu lietošana ir kļuvusi pašsaprotama, šodienas aktualitātes ir datu uzglabāšanas, biznesa analīzes un attālinātas strādāšanas sistēmas. Forumā mēs skaidrojam un stāstām par to, kas noteikti būs nepieciešams rīt un parīt,” skaidro Kabakovs.

Forumā darbosies plaša biznesa tehnoloģiju izstāde, kurā pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar labākajiem patlaban pieejamajiem risinājumiem.

Vai modernie programmējamie roboti un mākslīgais intelekts spēj aizvietot visus darbiniekus? Par to, kas ikvienam uzņēmuma jāzina par kognitīvo programmēšanu reālajā pasaulē, forumā runās tehnoloģiju uzņēmuma “IBM” Centrālās un Austrumeiropas reģiona mārketinga un komunikācijas direktore Keitija Aksama.

Digitālās ēras klientu iesaisti analizēs pasaulē vadošā daudzkanālu klientu komunikācijas un kontaktu centru risinājumu izstrādes uzņēmuma “Genesys” digitālo kanālu stratēģiskais biznesa direktors Ričards Makrosans. Viņš biznesa tehnoloģiju jomā darbojas vairāk nekā 15 gadus.

Savukārt “Microsoft Services” izstrādes konsultants, Dr. Antons Mislēvičs, kas jau vairāk nekā astoņus gadus piedalās dažāda apjoma un sarežģītības SharePoint projektos, stāstīs par mašīnu pašmācīšanos (machine learning) kā biznesa tehnoloģiju.

Ar praksē pārbaudītām atziņām par tehnoloģiju ietekmi uz biznesu dalīsies vairāki veiksmīgi uzņēmēji, tostarp virtuālās realitātes tehnoloģiju uzņēmuma ”Giraffe 360” dibinātājs Mikus Opelts. Savukārt par izaicinājumiem mūsdienu komandas darbā un kā tos risināt stāstīs ”Cisco Systems” Sadarbības vadītājs Somijā un Baltijas valstīs Timo Jolkins.

Turklāt ceļu pie lasītājiem sāks otrais “BiSMART” bukazīns, kurā apskatītas šobrīd svarīgākās biznesa tehnoloģijas un to pielietojums.

Lasi vēl