Skaties.lv – viens no straujāk augošajiem portāliem Latvijā

Komentāri
Skaties.lv – viens no straujāk augošajiem portāliem Latvijā
Foto: Flickr.com/Tambako The Jaguar

Aizvadītajā mēnesī turpinājusi augt Latvijā lasītāko interneta vietņu topā nesen ienākušā ziņu un izklaides portāla Skaties.lv popularitāte – tā augusi par 23%, liecina starptautiskā interneta izpētes un konsultāciju uzņēmuma Gemius jaunākie dati.

Skaties.lv apmeklētāju skaits palielinājies līdz 167,9 tūkstošiem (+23%), nodrošinot portālam 17. vietu topā un jaunu apmeklētāju skaita rekordu. Mēneša laikā par trešdaļu audzis arī portālā Skaties.lv veikto lapu skatījumu skaits.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liels lasītāju skaita pieaugums ir arī interneta portālam Focus.lv, kura apmeklētāju skaits mēneša laikā audzis par 26%.

Top 25 veidots, par pamatu ņemot 15-74 gadu vecas auditorijas apjomu interneta lapās, kas tās apmeklējuši, pieslēdzoties internetam no Latvijas teritorijas, izmantojot datorus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl