Silīcija ieleja pieteikusi karu ASV drošības dienestiem

Komentāri

Silīcija ieleja jeb vieta, kur mājo daudzi pasaules lielākie tehnoloģiju uzņēmumi, turpina karu ar ASV drošības dienestiem, vēsta The Wall Street Journal.

Pēc tam, kad par telefona datu atkāšanu sastrīdējās tehnoloģiju milzis Apple un Federālais Izmeklēšanas birojs (FIB), turklāt vēl arī saziņas lietotnes WhatsApp kompānija paziņoja par stingrāku datu šifrēšanu, nu arī Twitter ieņēmis kareivīgu pozīciju – šoreiz ar drošības dienestiem. Twitter vadība esot nolēmusi atteikt specdienestiem sniegt datus, kas palīdzētu monitorēt terorisma un publisku nemieru draudus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī oficiāli tas nav izskanējis, saskaņā ar Wall Street Journal rīcībā esošo informāciju Twitter aizliedzis savā līdzīpašumā esošai kompānijai Dataminr, kas datus par Twitter plūsmu, pārdod klientiem un sniegt šos datus drošības iestādēm, lai pasargātu savu klientu privātuma tiesības.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl