Komentāri
Sestdien IEM “League Of Legends” čempionātā uzvaru izcīna komandas “H2K-Gaming” un “G2 Esports”
Publicitātes foto

Sestdien, 25. februārī, Katovicē, Polijā, tika aizvadītas vien divas cīņas videospēlē “League of Legends”, toties kādas – izšķīrās to komandu liktenis, kuras iekļūs pusfinālā un turpinās cīņu par galveno balvu – 150 tūkstošiem ASV dolāru.

Dienas pirmajā spēlē savā starpā tikās “H2K-Gaming” un “Hong Kong Esports”, kuras jau vienu reizi šajā turnīrā bija tikušās. Pirmajā turnīrā spēlē pārāki bija “H2K-Gaming” vienība. Ar rezultātu 2:1 uzvarēja “H2K-Gaming”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrajā mačā virtuālos šķēpus krustoja “Unicorns of Love” un “G2 Esports”, kur spēcīgāka izrādījās komanda “G2 Esports”, kas savus pretiniekus uzvarēja ar rezultātu 0:2.

Jau rīt sagaidāmas izšķirošās cīņas, kurās arī noskaidrosies šī gada “IEM Katowice” labākā “League of Legends” komanda.

Skaties rītdienas spēles šeit.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl