Seši ātri un vienkārši veidi, kā nogalēt savu datoru

Komentāri
Seši ātri un vienkārši veidi, kā nogalēt savu datoru
pixabay

Vai vēlies iznīcināt savu datoru rekordātrā laikā? Varbūt Tevi brīžiem pārņem sajūta, ka vēlies savā datorā izveidot omulīgu mājvietu tūkstoš-un-vienam vīrusam? Varbūt ir nepieciešamība pazaudēt visus savus datus uz mūžīgiem laikiem bez iespējas tos kādreiz atgūt? Lūk, daži vienkārši īstenojami profesionāļu padomi, kā to paveikt!

1. Katru reizi, kad redzi saiti, klikšķini uz tās!

Ja esi manījis savā datora ekrānā pēkšņi uzlecam logus, kuri pavēsta, ka esi laimējis loterijā vai kaut ko citu ieguvis pilnīgi BEZ MAKSAS, klikšķini uz saitēm un būsi tuvāk sava sapņa par datora nobendēšanu piepildījumam!
Šādas saites var parādīties arī Tavu kontaktu WhatsApp ziņojumos, kā arī Messenger vai Skype sūtītās vēstulēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2. Ver vaļā visus e-pastu pielikumus!

Ik dienas saņemam kaudzēm e-pastu ziņojumu, tādēļ pastāv visai ievērojama iespēja, ka kāds no tiem ietver arī ļaunatūru, kas var palīdzēt piebendēt tava datora operētājsistēmu. Tātad – ver vaļā VISUS pielikumus, kas tiek sūtīti e-pastā.

Ja vēlies ļaunatūru ielādi savā datorā ”pacelt jaunā līmenī”, neaprobežojies tikai ar ienākošo e-pastu sadaļā atrodamajiem sūtījumiem! Droši ver vaļā arī ”spama” mapīti – tur noteikti ir ”iekrituši” daudzi jo daudzi vīrusīgi e-pasti!

3. Pārinstalē savu ”Windows Vista”!

Kopš 2017. gada 11. aprīļa”Microsoft” vairs nesniedz tehnisku atbalstu ”Windows Vista” operētājsistēmai. Kompānija oficiālā paziņojumā paudusi, ka tagad, turpinot izmantot ”Vista” operētājsistēmu, tā tiek pakļauta drošības riskam. Tāpat arī vairs netiek atbalstīts interneta pārlūks ”Explorer 9”, tādēļ, ja ”Windows Vista” dators ir savienots ar tīmekli un izmanto šo pārlūku, dators tiek pakļauts papildu riskam.

4. Atinstalē nesenos atjauninājumus ”Windows 10” operētājsistēmai!

Izmantojot šādu vienkāršu ceļu : ”Settings – Updates and Security – Windows Updates – Advanced Options – View Update History – Uninstall Updates” Tu vari vienkārši un ātri atgriezties jau pieminētajā ”Windows Vista” ērā ar visām no tā izrietošajām sekām un iespēju inficēt savu datoru ar kādu vīrusu.

5. Izmanto kādu no šīm burvīgajām, populārajām un vājajām parolēm!

Neticami, bet fakts! Saskaņā ar paroļu pārvaldīšanas uzņēmumu ”Keeper Security” šīs ir pērnā gada vispopulārākās paroles:
• 123456
• 123456789
• qwerty
• 12345678
• 111111
• 1234567890
• 1234567
• password
• 123123
• 987654321

Uz priekšu! Izmanto šīs paroles, lai pavērtu ceļu hakeriem uz savu datoru!

6. Atbrīvojies no jebkura ”plāna B”!

Vai būtu jēga iznīcināt un pakļaut hakeru riskam savu datoru gadījumos, ja visiem Taviem datiem būtu izveidota kopija? Protams, ka nē! Līdz ar to – nekādā gadījumā savus datus nemaz nedomā uzglabāt kādā no mākoņservisiem, vai arī – kur nu vēl ārējā cietajā diskā! Ja to darīsi, atņemsi sevi iespēju piedzīvot pilnīga un neatgriezeniska zaudējuma sajūtu.

Lai veicas! Savukārt, ja zini vēl kādu efektīvu veidu, kā radīt sevī burvīgo zaudējuma sajūtu, raksti to komentārā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl