“Selfiji” ir pagātne, nākotne pieder 3D portretiem

Komentāri
“Selfiji” ir pagātne, nākotne pieder 3D portretiem
Foto: AFP/LETA

“Selfiji” – tā ir pagātne, jo nākotne pieder 3D portretiem, uzskata kāda Parīzes salona saimnieki, kas fotogrāfiju vietā klientiem piedāvā izgatavot viņu samazinātas kopijas.

Cilvēks īpašā telpā tiek nofotografēts ar 54 digitālajām spoguļkamerām. Tālāk darbs ir datoriem un programmatūrai un 3D printeriem, ar kuru palīdzību tiek izgatavots trīsdimensiju attēls jeb, vienkāršoti runājot, – samazināta mēroga cilvēka figūriņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izsmalcinātā tehnika ļaujot to darīt ar vēl neredzētu precizitāti un uzmanību pret detaļām. Figūriņās ir iespējams saskatīt par apģērba faktūru un zīmējumus uz tā.

Šāds prieks gan nav lēts – viena figūriņa maksā 230 eiro, taču, fotografējoties divatā, ir izdevīgāk – 345 eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl