Komentāri

Svinot piekto gadskārtu, kopš darbojas Saules izpētes observatorija (Solar Dynamics Observatory), NASA izveidojusi video ar iespaidīgiem Saules uzņēmumiem, kas tapuši šajā laika posmā.

Šis Saules izpētes satelīts zinātniekiem ļauj 24 stundu režīmā saņemt informāciju par notiekošo uz Saules – ik sekundi tiek uzņemts vairāk nekā viens augstas izšķirtspējas fotoattēls, kas tiek nosūtīts uz Zemi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā zinātniekiem ir iespēja prognozēt, piemēram, magnētiskās vētras. Tas, protams, ir tikai viens no daudziem novērojumiem, ko veic kosmosa stacija.

Tostarp, kā minēts, ir Saules fotografēšana, kā rezultātā tapušas jau vairāk nekā 200 miljoni bilžu. Piedāvājam apskatīt iespaidīgos attēlus un video!

Skaties foto!

Skaties video!

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl