1 komentārs
Samsung telefoniem būs bezmaksas apdrošināšana pret “slīkšanu”
Foto: REUTERS/SCANPIX

Samsung Galaxy S6 un Galaxy S6 edge viedtālruņiem turpmāk piedāvā bezmaksas apdrošināšanu Screen care+, kas paredzēta pret ūdens radītiem bojājumiem, portālu Skaties.lv informē uzņēmuma pārstāvji.

“Lai arī cik rūpīgi mēģinām pasargāt savus viedtālruņus no dažādiem bojājumiem, Latvijā vasaras pārsvarā tiek pavadītas pie jūras, ezeriem un upēm vai spēlējoties ar bērniem piemājas baseinā, tāpēc pastāv risks, ka telefons var iekrist ūdenī,” skaidro  Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Baltijas valstīs.
Lai iegūtu bezmaksas apdrošināšanu pret ūdens radītiem bojājumiem, Galaxy S6 un Galaxy S6 edge lietotājiem 30 dienu laikā no ierīces iegādes brīža nepieciešams lejupielādēt un aktivizēt Samsung Screen Care+ lietotni. Tā ir pieejama vietnē Galaxy Apps.
Apdrošināšana tiks nodrošināta sadarbībā ar kompāniju Balta.

Foto:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl