Samsung radušās grūtības masveidā saražot ieliektos ekrānus jaunajam S6 Edge

Komentāri
Samsung radušās grūtības masveidā saražot ieliektos ekrānus jaunajam S6 Edge
Foto: Gunta Kursiša, Skaties.lv

Lai arī nu jau dažas dienas Dienvidkorejas kompānijas Samsung flagmanis S6 Edge ar ieliekto ekrānu nonācis vairākos pasaules tirgos, pastāv bažas, ka kompānijai varētu būt grūtības saražot izdaudzinātos ieliektos ekrānus masveidā, ziņo pasaules mediji.

Eksperti lēš, ka šie sarežģījumi varētu novest pie tā, ka Samsung telefona tīkotājiem, kas to pasūtījuši, varētu arī nākties pagaidīt, līdz tas tiek saņemts. Tāpat rodas bažas par to, ka tas varētu ietekmēt jaunā S6 Edge cenu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Samsung saskaras gan ar sīvu sāncesību no amerikāņu konkurentiem Apple, gan ar lētajiem Ķīnā ražotajiem viedtālruņiem. Proti, ar Apple nākas sacensties ”dārgo telefonu” segmentā, kamēr Āzijas formas konkurē ar daudz lētāku cenu.

”Samsung būs nopietnas problēmas, ja viņiem radīsies telefonu trūkums ieliektā ekrāna ražošanas grūtību dēļ,” raidsabiedrībai BBC prognozē Tomass Hasons (Thomas Husson) no pētījumu firmas Forrester.

Jau ziņojām, ka ASV informācijas tehnoloģiju gigants Apple Inc. pagājušā gada ceturtajā ceturksnī panācis Dienvidkorejas elektronikas uzņēmumu Samsung Electronics Co., kas ir pasaulē lielākais viedtelefonu tirgotājs, ceturtdien vēsta tirgus izpētes kompānija Strategy Analytics. Apple ceturtajā ceturksnī pasaulē piegādājis 74,5 miljonus viedtelefonu, salīdzinot ar 51 miljonu vienību attiecīgajā laika periodā 2013.gadā.

Samsung savu jauno flagmani prezentēja marta sākumā. Galaxy S6 edge ekrāns no iepriekšējiem viedtālruņiem atšķiras ar to, ka tam ir izliekta forma abos viedtālruņa sānos.

Lasi vēl