“Samsung” prezentē salokāmu viedtālruni un trīs jaunus “Galaxy S20” modeļus

0 Komentāru
“Samsung” prezentē salokāmu viedtālruni un trīs jaunus “Galaxy S20” modeļus
REUTERS / SCANPIX

Otrdien, 11.februārī, “Samsung” oficiāli atklājis “Galaxy Z Flip” viedtālruni, kas izceļas ar uzņēmuma pirmo salokāmo īpaši plāna stikla 6,7 collu ekrānu. Tāpat uzņēmums prezentējis prezentē trīs jaunus “Galaxy S20” modeļus.

Kā portālu Skaties.lv informē “Samsung” pārstāvji, Latvijā “Galaxy Z Flip” būs pieejams jau februāra beigās. Savukārt “Galaxy S20” sērijas tālruņi būs pieejami no 13. marta.

“Galaxy Z Flip”

“Galaxy Z Flip” ir salokāms aptuveni maka izmērā, un to var viegli ielikt kabatā vai somā. Atlocītā veidā tā ekrāna izmērs dubultojas, sasniedzot 6,7 collas.

Jaunajai ierīcei ir “Infinity Flex” displejs ar “Samsung” patentēto salokāmo īpaši plāno stiklu, padarot viedtālruni plānāku. Iecentrētā fotokamera ekrāna augšpusē ļauj netraucēti izbaudīt saturu, turklāt šis ir pirmais “Samsung” viedtālrunis ar ekrāna attiecību 21,9:9, – kas sniedz iespēju filmas, šovus un citu saturu vērot kino līdzvērtīgā formātā.

“”Galaxy Z Flip” apslēptais savienojums ir izveidots inženieru rūpīga darba rezultātā. Tas ir papildināts ar “Dual CAM” mehānismu, lai nodrošinātu, ka katra salocīšanas reize ir viegla un dabīga,” norāda uzņēmums.

“Galaxy Z Flip” var palikt atvērts dažādos leņķos, piemēram, kā portatīvais dators. Turklāt apslēptajam savienojumam ir iestrādāta jauna tehnoloģija, kas ar neilona šķiedrām novērš putekļu un netīrumu iekļūšanu locījuma vietā.

Jaunā ierīce būs pieejama ierobežotā daudzumā un divās krāsu variācijās – spoguļa violetā un spoguļa melnā. Iepriekšpārdošanā tā būs pieejama no 11. līdz līdz 28. februārim, kad oficiāli nonāks tirdzniecībā.

“Galaxy S20” sērijas tālruņi

“Galaxy S20” sērijas ierīces ir aprīkotas ar vairākām jaunām funkcijām. Tā piemēram, jaunajā “Samsung Galaxy S20” flagmaņu sērijā iekļautie modeļi “Galaxy S20”, “Galaxy S20+” un “Galaxy S20 Ultra” izceļas ar kameru, kurā apvienots mākslīgais intelekts un “Samsung” līdz šim lielākais attēla sensors izcilu fotoattēlu radīšanai, iespēju uzņemt 8K video, kā arī citām inovatīvām tehnoloģijām. Kā informē uzņēmums, “Galaxy S20” ļaus vēl ērtāk izmantot tālruņa funkcijas – piemēram, izbaudīt personalizētu mūzikas izlasi, skatīties video izcilā attēla un skaņas kvalitātē un spēlēt konsoles tipa spēles.

“”Galaxy S20” sērijas viedtālruņu kamerām ir īpaši augsta izšķirtspēja – “Galaxy S20 Ultra” aprīkots ar 108 MP kameru, bet “Galaxy S20” un “S20+” ar 64 MP kameru, lai uzņemtos attēlus varētu viegli apstrādāt, izgriezt vai pietuvināt. Turklāt viedtālruņos iebūvētais sensors var uztvert vairāk gaismas un nodrošināt izteiksmīgas fotogrāfijas pat sliktā apgaismojumā. “Galaxy S20 Ultra” iet vēl soli tālāk – tā kamera spēj dinamiski pārslēgties no augstas izšķirtspējas 108 MP režīma uz 12 MP režīmu, pateicoties progresīvām tehnoloģijām, kas sensora līmenī apvieno deviņus pikseļus vienā,” tā par jaunumiem informē uzņēmums.

Tāpat viedtālruņu kamera aprīkota ar iespēju pietuvināt skatu pat no ļoti liela attāluma. “Galaxy S20” un “S20+” var pietuvināt līdz 30 reizēm, bet “S20 Ultra” ir aprīkots ar objektīvu un mākslīgo intelektu, kas ļauj ar “Space Zoom” pietuvināt līdz pat 100 reizēm.

Savukārt, pateicoties mākslīgā intelekta kameras tehnoloģijām, “Single Take” režīms ļauj no uzfilmēta video iegūt vairākus fotoattēlus un video, piemēram, izgrieztu kadru vai ultra platleņķa attēlu. Bet iespēja uzņemt video 8K režīmā ļaus lietotājiem iemūžināt mirkļus tādā kvalitātē un krāsās kā dzīvē. Uzfilmētos video var pārraidīt “Samsung QLED 8K” televizorā.

Vienlaikus uzņēmums norāda, – lai atbalstītu jaunās paaudzes savienojamību, “Galaxy S20+” un “Galaxy S20 Ultra” ir aprīkots ar svaigākajām 5G tehnoloģijām. “Galaxy S20+” un “Galaxy S20 Ultra” ir pirmās ierīces, kas spēj izmantot gan “sub-6”, gan “mmWave” iespējas.

Video: “Samsung” informē par 2020.gada jaunumiem

0 Komentāru