“Samsung” prezentē jauno viedtālruni ar salokāmu ekrānu

0 Komentāru
“Samsung” prezentē jauno viedtālruni ar salokāmu ekrānu
REUTERS/SCANPIX

Kā vēsta tehnoloģiju mediji – klāt ir jaunā ”lielā lieta” viedtālruņu nozarē. “Samsung” prezentējis savu jaunāko viedtālruņa prototipu ar nosaukumu “Infinity Flex” – tam ir salokāms ekrāns.

Uzņēmums uzsver, ka jau tuvāko mēnešu laikā varētu sākties šādu ierīču ražošana. Attēlā var redzēt, ka atlocīts telefons vai faktiski planšete ir ar 18 cm pa diagonāli lielu ekrānu, bet salocīts tas ir kā visai parasts viedtālrunis.

Pagaidām gan vēl nav zināms, kā “Samsung” sauks pašu viedtālruni un kāds lielais sērijas nosaukums tam tiks piešķirts. Nav arī skaidrs, vai zināmie lielie konkurenti laidīs klajā līdzīgas ierīces.

Analītiķi norāda, ka salokāmais viedtālrunis cels “Samsung” akcijas, kas šobrīd nav tajā labākajā stāvoklī. Par viedtālruni varētu rasties liela interese dažādu tehnoloģiju entuziastu vidū.

Arī operētājsistēma “Android” norāda, ka pieskaņosies šādiem salokāmajiem telefoniem un radīs iespēju izveidot praktisku un gaumīgu lietošanas pieredzi. Jāsaka, ka “Samsung” par salokāmo ekrānu netieši paziņoja jau iepriekš, pirms pāris dienām savā “Facebook” kontā ieliekot attēlu ar salocītu “Samsung” logotipu.

0 Komentāru