Komentāri
Samsung jauno viedtālruņu prezentācijā akcentē, ka viedtālruni tik vienkārši nevarēs salocīt
Foto: Gunta Kursiša, Skaties.lv

Prezentējot savus jaunos flagmaņus, kompānija Samsung nekautrējas norādīt, ka  metāls, no kura radīts jaunākā Galaxy S6 korpuss, ir tik stiprs, ka tas noteikti nelocīsies. Tādējādi kompānija netieši norādījusi uz savu sīvāko sāncenšu Apple nedienām ar telefoniem, kas ielokās, Skaties.lv ziņo no tehnoloģiju izstādes Mobile World Congress Barselonā.

Proti, metāls, no kura radīts jaunā viedtālruņa korpuss, esot par 50% stiprāks nekā citiem viedtelefoniem, norādījusi Samsung vadība.

Galaxy S6 un Galaxy S6 edge ir veidoti no metāla un stikla. Ierīces korpuss ir veidots no šobrīd izturīgākā Corning® Gorilla Glass® 4 stikla. Tāpat Galaxy S6 edge ir pasaulē pirmais ekrāns, kam ir izliekta forma abos tā sānos.

Jāatgādina, ka iepriekš nedienas piemeklēja Samsung sāncenšu viedtelefonu iPhone 6 – daži tā lietotāji sūdzējās, ka to visai viegli salocīt, piemēram, ieliekot bikšu kabatā un apsēžoties.

Tāpat Samsung jaunā flagmaņa prezentācijā kompānija nekautrējas norādīt uz vēl kādu priekšrocību, salīdzinājumā ar Apple produktiem. Proti, tā baterija uzlādējas uz pusi īsākā laikā nekā, piemēram, iPhone 6, prezentācijas laikā pauda kompānijas pārstāvji.

Vienu dienu pirms Barselonas tehnoloģiju pasākuma (Mobile World Congress) Dienvidkorejas kompānija Samsung prezentēja savu jaunāko viedtālruni Samsung Galaxy S6 un Galaxy S6 edge.

Ierīces aprīkotas ar WPC un PMA bezvadu uzlādes tehnoloģiju. Līdz ar to šos viedtālruņus var uzlādēt ar jebkuru tirgū esošo bezvadu uzlādes paliktni, kas atbalsta WPC un PMA standartus.

Skaties foto!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl