Samsung jauno viedtālruņu prezentācijā akcentē, ka viedtālruni tik vienkārši nevarēs salocīt

Komentāri
Samsung jauno viedtālruņu prezentācijā akcentē, ka viedtālruni tik vienkārši nevarēs salocīt
Foto: Gunta Kursiša, Skaties.lv

Prezentējot savus jaunos flagmaņus, kompānija Samsung nekautrējas norādīt, ka  metāls, no kura radīts jaunākā Galaxy S6 korpuss, ir tik stiprs, ka tas noteikti nelocīsies. Tādējādi kompānija netieši norādījusi uz savu sīvāko sāncenšu Apple nedienām ar telefoniem, kas ielokās, Skaties.lv ziņo no tehnoloģiju izstādes Mobile World Congress Barselonā.

Proti, metāls, no kura radīts jaunā viedtālruņa korpuss, esot par 50% stiprāks nekā citiem viedtelefoniem, norādījusi Samsung vadība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Galaxy S6 un Galaxy S6 edge ir veidoti no metāla un stikla. Ierīces korpuss ir veidots no šobrīd izturīgākā Corning® Gorilla Glass® 4 stikla. Tāpat Galaxy S6 edge ir pasaulē pirmais ekrāns, kam ir izliekta forma abos tā sānos.

Jāatgādina, ka iepriekš nedienas piemeklēja Samsung sāncenšu viedtelefonu iPhone 6 – daži tā lietotāji sūdzējās, ka to visai viegli salocīt, piemēram, ieliekot bikšu kabatā un apsēžoties.

Tāpat Samsung jaunā flagmaņa prezentācijā kompānija nekautrējas norādīt uz vēl kādu priekšrocību, salīdzinājumā ar Apple produktiem. Proti, tā baterija uzlādējas uz pusi īsākā laikā nekā, piemēram, iPhone 6, prezentācijas laikā pauda kompānijas pārstāvji.

Vienu dienu pirms Barselonas tehnoloģiju pasākuma (Mobile World Congress) Dienvidkorejas kompānija Samsung prezentēja savu jaunāko viedtālruni Samsung Galaxy S6 un Galaxy S6 edge.

Ierīces aprīkotas ar WPC un PMA bezvadu uzlādes tehnoloģiju. Līdz ar to šos viedtālruņus var uzlādēt ar jebkuru tirgū esošo bezvadu uzlādes paliktni, kas atbalsta WPC un PMA standartus.

Skaties foto!

Lasi vēl