“Samsung” Eiropā vairs netirgos portatīvos datorus
Foto: AFP/SCANPIX

Dienvidkorejas elektronikas uzņēmums “Samsung Electronics Co.” paziņojis, ka pārtrauks portatīvo datoru tirdzniecību Eiropā. Lēmums tiek skaidrots ar vājo pieprasījumu.

Šis lēmums skar arī “ChromeBook” portatīvo datoru modeļus, kas iepriekš bija ieguvuši visai lielu patērētāju popularitāti.

“Samsung” šādu paziņojumu publiskojis pēc tam, kad “Sony” šā gada sākumā paziņoja, ka pārdod “Vaio” personālo datoru biznesu un šo segmentu pamet pilnībā.

“Samsung” norāda, ka līdzīgu lēmumu varētu pieņemt arī citos pasaules reģionos.

“Mēs ātri pielāgojamies tirgus vajadzībām un pieprasījumam,” vēsta kompānija. “Eiropā mēs pagaidām pārtrauksim portatīvo datoru, tostarp “Chromebook” modeļu, tirdzniecību. Šis lēmums ir konkrēts šim reģionam un obligāti neatspoguļo apstākļus citos tirgos.”

Tirgus izpētes uzņēmums IDC prognozē, ka portatīvo datoru tirdzniecība lielajos tirgos šogad pieaugs par 5,6%, daļēji kompensējot pērn reģistrēto kritumu.

Taču “Samsung” neierindojas piecu lielāko personālo datoru tirgotāju vidū un konkurenti, šķiet, ir tie, kas veicina šo izaugsmi, norāda analītiķi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl