Samsung defektīvais tālrunis: kādi Galaxy Note 7 aizliegumi darbojas Latvijā?

Komentāri

ASV aviokompānijas, kā arī vairākas Eiropas lidsabiedrības aizliegušas pārvadāt defektīvo Samsung viedtālruņu modeli Galaxy Note7.

Lidostā Rīga LNT Ziņām skaidroja, ka šo modeli Rīgas lidostā nekonfiscē, jo neviena aviokompānija to nav pieprasījusi. Tikmēr nacionālajā aviokompānijā airBaltic norāda, ka lidsabiedrība saņēmusi rekomendāciju pirms lidmašīnas pacelšanās aicināt pasažierus izslēgt un turēt izslēgtus Galaxy Note 7 viedtālruņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

airBaltic pārstāvis Jānis Vanags:

Pirms lidmašīnas pacelšanās tiek nolasīts paziņojums vairākkārtēji ar aicinājumu izslēgt šos telefonus pilnībā un neieslēgt lidojuma laikā. Tieši šos konkrētos telefonus.

Samsung ir atsaukusi šīs ierīces un pārtraukusi to ražošanu pēc ziņām par to akumulatoru eksplozijas un aizdegšanās gadījumiem, kuru dēļ daudzi cilvēki guvuši ievainojumus. Telefonus apmaiņā pret kompensāciju vai citu modeli Samsung aicina atgriezt to iegādes vietā. Baltijas valstīs viedtālruņu īpašnieki šim aicinājumam atsaukušies, stāsta uzņēmumā.

Samsung Electronics Baltics pārstāvis Krišjānis Ozols:

Dotajā brīdī neatgriezto telefonu skaits varētu būt mērāms tikai vairākos desmitos.

Līdz šim gan Baltijas valstīs neviens ar šī modeļa telefoniem saistīts incidents nav noticis, norāda uzņēmumā.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl