Samsung defektīvais tālrunis: kādi Galaxy Note 7 aizliegumi darbojas Latvijā?

Komentāri

ASV aviokompānijas, kā arī vairākas Eiropas lidsabiedrības aizliegušas pārvadāt defektīvo Samsung viedtālruņu modeli Galaxy Note7.

Lidostā Rīga LNT Ziņām skaidroja, ka šo modeli Rīgas lidostā nekonfiscē, jo neviena aviokompānija to nav pieprasījusi. Tikmēr nacionālajā aviokompānijā airBaltic norāda, ka lidsabiedrība saņēmusi rekomendāciju pirms lidmašīnas pacelšanās aicināt pasažierus izslēgt un turēt izslēgtus Galaxy Note 7 viedtālruņus.

airBaltic pārstāvis Jānis Vanags:

Pirms lidmašīnas pacelšanās tiek nolasīts paziņojums vairākkārtēji ar aicinājumu izslēgt šos telefonus pilnībā un neieslēgt lidojuma laikā. Tieši šos konkrētos telefonus.

Samsung ir atsaukusi šīs ierīces un pārtraukusi to ražošanu pēc ziņām par to akumulatoru eksplozijas un aizdegšanās gadījumiem, kuru dēļ daudzi cilvēki guvuši ievainojumus. Telefonus apmaiņā pret kompensāciju vai citu modeli Samsung aicina atgriezt to iegādes vietā. Baltijas valstīs viedtālruņu īpašnieki šim aicinājumam atsaukušies, stāsta uzņēmumā.

Samsung Electronics Baltics pārstāvis Krišjānis Ozols:

Dotajā brīdī neatgriezto telefonu skaits varētu būt mērāms tikai vairākos desmitos.

Līdz šim gan Baltijas valstīs neviens ar šī modeļa telefoniem saistīts incidents nav noticis, norāda uzņēmumā.

Video

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl