Komentāri
Šajā nogalē noskaidrosim labākos “CS:GO” un StarCraft II” spēlētājus – nebijusi iespēja skatīties “Intel Extreme Masters” pasaules čempionātu TIEŠRAIDĒ!
Foto: EPA/LETA

Iepriekšējā nedēļā Polijas pilsētā Katovicē noskaidrojām pašlaik labākos “League of Legends” spēlētājus “Intel Extreme Masters” pasaules čempionātā. Tagad kārta pienākusi arī “Counter-Strike: Global Offensive” un “StarCraft II” censoņiem, kuru izšķirošās cīņas gaidāmas jau šīs nedēļas beigās. To visu varēsiet vērot tiešraidē portālos Skaties.lv un TVPlay.

Ņemot vērā to, ka uz labākā “StarCraft II” titulu cierē 76 spēlētāji, tā pirmās izslēgšanas spēles aizsākās jau šodien, bet “CS:GO” komandas savus rēķinus sāks kārtot trešdien.

Svarīgākie mači būs redzami tiešraidēs

Piektdien jau būs noskaidrojušies A un B grupas labākie, bet C un D grupas spēles varēsiet vērot tiešraidē portālos Skaties.lv un TVPlay.  Mači norisināsies no plkst. 12.00 līdz pat vēlam vakaram. Rezultātiem iespējams sekot līdzi turnīra mājaslapā.

Savukārt “Counter-Strike: Global Offensive” komandas virtuālās cīņas uzsāks trešdien, kad tiks izspēlēts grupu turnīrs. Jau ceturtdienas vakarā zināsim tos, kurus piektdien plkst. 13.45 un 17.35 varēsim vēros tiešraidē. Arī nākamajā dienā notiks izslēgšanas spēles, bet jau svētdien lielais fināls, kas paredzēts plkst. 19.15. Arī šiem rezultātiem pārskatāmā veidā vari sekot līdzi šeit.

UZZINI VAIRĀK PAR TURNĪRA NORISI

Foto

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl