Komentāri
Šajā nogalē noskaidrosim labākos “CS:GO” un StarCraft II” spēlētājus – nebijusi iespēja skatīties “Intel Extreme Masters” pasaules čempionātu TIEŠRAIDĒ!
Foto: EPA/LETA

Iepriekšējā nedēļā Polijas pilsētā Katovicē noskaidrojām pašlaik labākos “League of Legends” spēlētājus “Intel Extreme Masters” pasaules čempionātā. Tagad kārta pienākusi arī “Counter-Strike: Global Offensive” un “StarCraft II” censoņiem, kuru izšķirošās cīņas gaidāmas jau šīs nedēļas beigās. To visu varēsiet vērot tiešraidē portālos Skaties.lv un TVPlay.

Ņemot vērā to, ka uz labākā “StarCraft II” titulu cierē 76 spēlētāji, tā pirmās izslēgšanas spēles aizsākās jau šodien, bet “CS:GO” komandas savus rēķinus sāks kārtot trešdien.

Svarīgākie mači būs redzami tiešraidēs

Piektdien jau būs noskaidrojušies A un B grupas labākie, bet C un D grupas spēles varēsiet vērot tiešraidē portālos Skaties.lv un TVPlay.  Mači norisināsies no plkst. 12.00 līdz pat vēlam vakaram. Rezultātiem iespējams sekot līdzi turnīra mājaslapā.

Savukārt “Counter-Strike: Global Offensive” komandas virtuālās cīņas uzsāks trešdien, kad tiks izspēlēts grupu turnīrs. Jau ceturtdienas vakarā zināsim tos, kurus piektdien plkst. 13.45 un 17.35 varēsim vēros tiešraidē. Arī nākamajā dienā notiks izslēgšanas spēles, bet jau svētdien lielais fināls, kas paredzēts plkst. 19.15. Arī šiem rezultātiem pārskatāmā veidā vari sekot līdzi šeit.

UZZINI VAIRĀK PAR TURNĪRA NORISI

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl