Komentāri
Sabiedrība saslimusi ar “zelta drudzi”; katrs ceturtais izvēlas tālruni zelta krāsā
FOTO: Flickr

Saskaņā ar jaunākajiem viedtālruņu tirdzniecības datiem viedtālruņus melnā krāsā arvien biežāk nomaina zelta. Teju katrs ceturtais pircējs jeb 23% tālruņus vēlas iegādāties īpašajā zeltītā platīna (Gold Platinum) versijā, liecina Samsung apkopotā informācija. 

Kopš mēnesi jau tirgū pieejami Galaxy S6 teju puse jeb 46% pircēju savu tālruni izvēlējušies iegādāties zelta krāsā, šis un melnā safīra tonis ir šobrīd pieprasītākās krāsu versijas starp jaunā flagmaņa īpašniekiem. Savukārt tikai 8% cilvēku viedtālruni izvēlējušies baltajā pērļu tonī. Zelta un melnā krāsa ir populārākā arī starp Galaxy S6 edge pircējiem, no kuriem 54% viedtālruni izvēlējušies izsmalcinātajā zelta tonī, savukārt 39% cilvēku melnā safīra tonī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vairāku gadu garumā Baltijas valstīs pieprasītākie bijuši melni un balti viedtālruņi. Taču šobrīd, balstoties uz jaunāko tirgus informāciju, patērētāji kļūst arvien drosmīgāki savā krāsu izvēlē. Ar īpašu detaļu palīdzību viedtālrunī cilvēki iegūst iespēju izcelties citu vidū, tāpēc, redzot pircēju interesi un pieprasījumu pēc zelta krāsas viedtālruņiem, esam paaugstinājuši to ražošanas apjomus,” stāsta Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Baltijas valstīs.

Psiholoģijā un krāsu terapijā zelta krāsa simbolizē labklājību, bagātību, augstus ideālus un gudrību. Interesanti, ka šī krāsa mudina uz komunikāciju un veicina cilvēku radošumu, kā arī pievērš apkārtējo uzmanību. Zelta kā saules un siltuma krāsa izstaro optimismu un pozitīvo enerģiju no cilvēkiem, kas izvēlas to ne tikai savā apģērbā, bet arī aksesuāros un saziņas ierīcēs.

5 interesanti fakti par zeltu:

  1. Gandrīz visos viedtālruņos ir atrodams īsts zelts, kas izmantots mikroshēmu kontaktos
  2. No vienas tonnas vecu tālruņu (bez baterijām) ir iespējams iegūt aptuveni 300 gramu zelta
  3. Lielākā daļa uz zemeslodes atrodamā zelta ir radies meteorītu lietus laikā pirms 200 miljoniem gadu
  4. Aptuveni 7% no pasaulē iegūtā zelta tiek izmantoti elektronisko ierīču ražošanā
  5. Eiropa kopumā veido vien 8% no pasaules kopējā patērētāju zelta pieprasījuma
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl