Komentāri

Ceturtdien, 7. decembrī, Rīgā notiek jau par tradīciju kļuvušās Elektronikas dienas. To laikā jaunie elektronikas un robotikas entuziasti noskaidros, kuram izdevies izgatavot labāko cīņas robotu, liekot tiem mēroties spēkiem “MiniSumo” sacensībās.

Elektronikas un robotikas pulciņu dalībnieki arī sacentīsies darbnīcās, demonstrējot iemaņas lidmašīnas modeļa elektroniskas vadības shēmas salodēšanā, kamēr profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem būs jātiek galā ar trīs vēl sarežģītākiem uzdevumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā noskaidroja LNT Ziņas, Latvijā plaši attīstījusies Robotikas un elektronikas pulciņu kustība. Ja pirms četriem gadiem bijuši kādi četri pulciņi, tad tagad to skaits sasniedzis 50.

Arī Elektronikas dienas pasākumā šogad piedalās kupls skaits dalībnieku, – aptuveni 150 skolēni un 50 skolotāji.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl