Roboti, droni un citas iespaidīgas tehnoloģijas – Ķīpsala kļūst par “meku” virtuālās izklaides faniem

Pievienot komentāru
Roboti, droni un citas iespaidīgas tehnoloģijas – Ķīpsala kļūst par “meku” virtuālās izklaides faniem
F64

Sestdien, 26.maijā un svētdien, 27. maijā, izstāžu centrs “Ķīpsala” kļuva par īstu meku virtuālās izklaides cienītājiem.

Festivāls “HyperTown Riga” vairāk nekā 10 000 kvadrātmetru platībā piedāvāja apskatīt, kā arī uz savas ādas izmēģināt plašāko mūsdienu tehnoloģiju klāstu.

Jaunākās paaudzes droni, roboti, “lazertag” spēles, simulatori, retro datori un konsoles – apmeklētājus gaidīja 45 aktivitāšu zonas, kur izklaidēties, iedvesmoties un iepazīties ar aktualitātēm tehnoloģiju jomā. Turklāt pirmo reizi Baltijā varēja doties vēl nebijušā – hiperrealitātes piedzīvojumā. Tas ir tehnoloģiski jauns virtuālās realitātes sasniegums, ko izstrādājuši pašmāju radošie prāti un kur vienlaikus var piedalīties vairāki cilvēki. Lai izpildītu spēles veidotāju uzdevumus, spēlētāji var savstarpēji komunicēt un brīvi pārvietoties telpā.

Festivāls ”HyperTown Riga” zem viena jumta pulcēja visplašāko mūsdienu tehnoloģiju klāstu, kas šādā apjomā Latvijā nekad iepriekš nav bijis pieejams. Apmeklētāji varēja kontrolēt un uzbūvēt robotus, uz jaudīga datora ar augstāko izšķirtspēju spēlēt savu iecienītāko videospēli, vadīt sacīkšu dronu, kas traucas ar ātrumu 120 km/h, piedalīties “lazertag” spēlē vai izmēģināt ar hidrauliku aprīkotu drifta un rallija simulatoru.