Rīgā notiek inovāciju atbalstam un attīstībai veltīta starptautiskā konference

Pievienot komentāru
Rīgā notiek inovāciju atbalstam un attīstībai veltīta starptautiskā konference
f64

Otrdien, 22. janvārī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina centrā notiek inovāciju atbalstam un attīstībai veltīta starptautiskā konference “How to: engage in innovations”.

Konferences mērķis ir gūt starptautisku pieredzi zinātniskās pētniecības rezultātu komercializācijā, sadarbībā ar dažādām industrijām, kā arī skaidrot jauno uzņēmumu atbalsta nozīmi un to ietekmi uz valsts ekonomisko izaugsmi.

Kā intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja RTU zinātņu prorektors Tālis Juhna, konference piedalīsies cilvēki no vairākām valstīm, kas diskutēs par to, kā var veicināt universitātes un industrijas sadarbību. Tāpat konferencē tiks runāts ne tikai par izgudrojumu prototipu izgatavošanu, bet arī par to, kas ir nepieciešams studentu mācīšanā, zinātnieku sagatavošanā, kā padarīt ideju komerciāli interesantu.

Plašāk skatieties LNT raidījuma “900 sekundes” intervijā!

Rīgas Tehniskā Universitāte veidos jaunu studentu, uzņēmēju un zinātnieku koprades telpu ideju pārvēršanai biznesa projektos un produktu attīstīšanai! Ideju akselerators varētu sākt darboties pēc diviem gadiem RTU Būvniecības fakultātē.

Plašāk skatieties LNT raidījuma “LNT Ziņas” sižetā!