Rīgā atklāj jaunu LU un “Microsoft” inovāciju centru

Komentāri

Trešdien, 13. septembrī, Rīgā atklāj jaunu inovāciju centru.

Latvijas Universitātes un tehnoloģiju korporācijas ”Microsoft” informācijas un komunikāciju tehnoloģiju centrs turpmāk būs vieta, kur tiksies dažādu nozaru pārstāvji, lai kopā radītu jaunus informācijas un komunikāciju tehnoloģiju risinājumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Inovāciju centra izveide Latvijā ir īpašs notikums, jo tas ir vienīgais Austrumeiropā un Centrāleiropā.

Centra darbība būs starptautiska, tomēr zināšanu ekspertīzes un tehnoloģiju pieplūdums koncentrēsies Latvijā.

Renāte Strazdiņa
”Microsoft Latvija” filiāles menedžere

Latvija kā vieta, kur ir spēcīga bāze, kur ir spēcīgi mākslīgā intelekta zinātnieki, kuri zina, ko ar to darīt. Mums ir ļoti atvērta pieeja datiem, mūsdienās mēs zinām – tas ir liels resurss.

 

Andrejs Vasiļjevs
”Tilde” valdes priekšsēdētājs

Tieši “Microsoft” inovāciju centrs paver iespēju tos jaunos atklājumus, rezultātus, kas šeit taps, iznest plašajā pasaulē. “Microsoft” platforma paver milzīgu kanālu iepazīstināt citas pasaules valstis un atrast potenciālos klientus ārpus Latvijas.

Vairāki projekti uzsākti jau pirms centra atklāšanas, piemēram, virtuālais bibliotekārs asistents un lietu interneta risinājums satiksmes drošībai, kā arī ir iestrādnes arī vairākiem citiem projektiem, piemēram, vēža riska agrīnā diagnosticēšanā, loģistikā un procesu efektivitātē.

Centrs būs pieejams skolēniem, studentiem, uzņēmumiem un zinātniekiem. Tajā tiks organizētas arī lekcijas, semināri un citi pasākumi nozares speciālistiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl