“Radio Star FM” laiž klajā jaunu aplikāciju

Komentāri
“Radio Star FM” laiž klajā jaunu aplikāciju
Publicitātes foto

Tagad baudīt labāko Latvijas un pasaules mūziku, kā arī saņemt biļetes uz koncertiem un festivāliem pavisam par brīvu kļuvis vēl ērtāk! Šodien, 13. jūnijā, radiostacija “Star FM” laiž klajā jaunu radio aplikāciju mobilo ierīču lietotājiem gan iOS, gan Android vidē.

Ikviens interneta lietotājs no šodienas var bez maksas lejupielādēt aplikāciju ar nosaukumu Star FM Latvija vietnēs App Store un Google Play.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Darbā vai skolā, automašīnā vai tramvajā, sporta klubā, pārgājienā vai gurķu dobē – tagad it visur vari būt kopā ar radio “Star FM” un baudīt priekšrocības, kas pieejams tikai aplikācijas lietotājiem. Sāksim ar biļešu izspēli uz pasaulslavenās amerikāņu rokgrupas “Foo Fighters” koncertu, kas norisināsies jau 21. jūnijā Lucavsalā, un neiztrūkstoši izspēlēsim arī ielūgumus uz šīs vasaras lieliskajiem mūzikas festivāliem.

“Star FM” bezmaksas aplikāciju no šodienas var meklēt aplikāciju vietnē App Store pēc nosaukuma Star FM Latvija šeit!

Kā arī vietnē Google Play Star FM Latvija šeit!

Kad aplikācija veiksmīgi atrasta, lejupielādēta un tā ir parādījusies uz izvēlnes – tā ir gatava lietošanai; klausies mūziku, seko līdzi aktuālajiem konkursiem, lai laimētu vērtīgas balvas, sazinies ar radio “Star FM” studiju, iesūti bildes, balso par mūziķiem, dalies ar savām mīļākajām dziesmām vai veido savu dziesmu izlasi.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl