Rada robotu, kas iet uz skolu bērna vietā

Komentāri

Katra skolēna sapnis ir klāt – kāda amerikāņu vidusskola sākusi izmantot robotus, ar kuru palīdzību mācībām var līdzi sekot tie jaunieši, kuri kaut kādu iemeslu dēļ nevar doties uz skolu. Sākotnēji gan šie roboti paredzēti, lai palīdzētu tiem bērniem, kuriem mājās jāpaliek slimības vai kādu citu attaisnojošu iemeslu dēļ.

Šāds robots atrodams Pensilvānijas štata vidusskolā. Piemēram, šīs izglītības iestādes audzēknis Kols Fritcs cieta satiksmes negadījumā un pagaidām vēl nav spējīgs apmeklēt skolu, taču viņam ir iespēja pastarpināti piedalīties stundās, kā arī atbildēt uz skolotāju jautājumiem ar šā robota palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban skola nomā šo ierīci no kompānijas, kas piedāvā izglītības iespējas internetā. Faktiski robots ir iPad planšetdators, kas ir uzmontēts un Segway braucamā.

F. Kols kontrolē robotu no mājas datora, un šis process daudz neatšķiroties no vienkāršas videospēles, viņš stāsta. Puisis ir priecīgs, jo robots dod iespēju mācīties, kā arī parunāties ar klasesbiedriem.

Skola neslēpj, ka šīs ierīces izmantošana ļauj viņiem ietaupīt līdzekļus. Ja robota nebūtu, viņiem F. Kolam būtu jānodrošina apmācības mājās, kas izmaksātu krietni dārgāk.

Lai gan sākumā pa gaiteņiem un klasēm kursējošais robots piesaistīja lielu uzmanību, tagad tas pārējiem skolēniem un skolotājiem kļuvis par ikdienišķu parādību. Paredzams, ka F. Kols pats robota vietā jau varēs doties uz skolu marta sākumā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl