Rada robotu, kas iet uz skolu bērna vietā

Komentāri

Katra skolēna sapnis ir klāt – kāda amerikāņu vidusskola sākusi izmantot robotus, ar kuru palīdzību mācībām var līdzi sekot tie jaunieši, kuri kaut kādu iemeslu dēļ nevar doties uz skolu. Sākotnēji gan šie roboti paredzēti, lai palīdzētu tiem bērniem, kuriem mājās jāpaliek slimības vai kādu citu attaisnojošu iemeslu dēļ.

Šāds robots atrodams Pensilvānijas štata vidusskolā. Piemēram, šīs izglītības iestādes audzēknis Kols Fritcs cieta satiksmes negadījumā un pagaidām vēl nav spējīgs apmeklēt skolu, taču viņam ir iespēja pastarpināti piedalīties stundās, kā arī atbildēt uz skolotāju jautājumiem ar šā robota palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban skola nomā šo ierīci no kompānijas, kas piedāvā izglītības iespējas internetā. Faktiski robots ir iPad planšetdators, kas ir uzmontēts un Segway braucamā.

F. Kols kontrolē robotu no mājas datora, un šis process daudz neatšķiroties no vienkāršas videospēles, viņš stāsta. Puisis ir priecīgs, jo robots dod iespēju mācīties, kā arī parunāties ar klasesbiedriem.

Skola neslēpj, ka šīs ierīces izmantošana ļauj viņiem ietaupīt līdzekļus. Ja robota nebūtu, viņiem F. Kolam būtu jānodrošina apmācības mājās, kas izmaksātu krietni dārgāk.

Lai gan sākumā pa gaiteņiem un klasēm kursējošais robots piesaistīja lielu uzmanību, tagad tas pārējiem skolēniem un skolotājiem kļuvis par ikdienišķu parādību. Paredzams, ka F. Kols pats robota vietā jau varēs doties uz skolu marta sākumā.

Lasi vēl