Pusaudža mēģinājums uzņemt “selfiju” beidzas ar nāvi

Komentāri
Pusaudža mēģinājums uzņemt “selfiju” beidzas ar nāvi
Foto: Japanexperterna.se/Flickr

Pašbilžu jeb tā dēvēto “selfiju” uzņemšana raisījusi satraukumu Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV). Cenšoties uzņemt pašbildi, ar ieroci nošāvies 16 gadus vecs pusaudzis.

Pusaudža tuvinieki stāsta, ka visi bijuši mājās, kad no zēna istabas atskanējis šāviens. Attēli viņa mobilajā telefonā liecina, ka puisis centies uzņemt pašbildi, kurā pie deniņiem tur ieroci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visticamāk, viņš nav zinājis, ka ierocis ir pielādēts.

Šā gada laikā ASV šī ir jau sestā nāve, ko izraisījusi vēlme fotografēties. Ar nāvi beidzies arī kāds fotografēšanās gadījums Krievijā. Vēloties uzņemt elpu aizraujošu attēlu, 14 gadus veca meitene uzrāpās uz vilciena jumta un, iztaisnojoties visā augumā, aizķēra vienu no elektrības vadiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl