Komentāri
Problēmas ar internetu? T-Mobile piedāvā iegādāties savu privāto sakaru torni
Foto: EPA / LETA

Ar jaunu izgudrojumu nākusi klajā telekomunikāciju kompānija T-Mobile. No šodienas tā piedāvās cilvēkiem iegādāties pašiem savus miniatūros mobilo tālruņu sakaru torņus.

Personiskais tālruņa tornis darbosies trīs tūkstošu pēdu rādiusā, piedāvājot 4G internetu. Tiesa, lai tas darbotos, tornis jāpieslēdz interneta rūterim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunā inovācija jau tikusi kritizēta, un eksperti pauduši viedokli, ka nav jēgas no šādiem torņiem, jo tāpat var izmantot bezvadu internetu. Kompānija gan aizstāv savu izgudrojumu, sakot, ka nelielo torņu nodrošinātais internets ir krietni ātrāks par bezvadu savienojumu un ļauj veikt kvalitatīvākus zvanus ar interneta starpniecību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl