Prezentēti trīs jauni “Iphone” modeļi! Viedtālrunis lietotāju atpazīs pēc sejas

2 komentāri
Prezentēti trīs jauni “Iphone” modeļi! Viedtālrunis lietotāju atpazīs pēc sejas
Foto: LETA / REUTERS / AFP

Vakar, 12. septembrī, ASV tehnoloģiju kompānija “Apple” svinēja 10 gadu jubileju kopš pirmā “Iphone” viedtālruņa un šajā zīmīgajā dienā nāca klajā ar trim jauniem modeļiem – “iPhone 8”, “iPhone 8 Plus” un “iPhone X”.

“Apple” vadītājs Tims Kuks paziņoja, šis ir “lielākais solis uz priekšu” kopš pirmā “iPhone” izlaišanas pirms 10 gadiem, un tas ir pagrieziena punkts šai kompānijai.

Viedtālrunim “iPhone X” ir 5,8 collu ekrāns no malas līdz malai (edge-to-edge screen), lietotāja sejas atpazīšanas tehnoloģija ierīces atbloķēšanai, un uzlabots “supertīklenes” displejs ar uzlabotu grafiku un izšķirtspēju.

Fils Šillers
Apple vecākais viceprezidents

Jūsu jaunais “Iphone” viedtālrunis būs bloķēts līdz brīdim, kad Jūs uz to paskatīsieties un tas Jūs atpazīs. Mēs to saucam par “FaceID.”

Šo modeli varēs iegādāties no 3. novembra, un tā sākumcena būs 999 ASV dolāri. “iPhone 8” un “iPhone 8 Plus” kļūs pieejami jau šomēnes, un to sākotnējā cena būs attiecīgi 699 un 799 dolāri.
Visiem trim jaunajiem modeļiem būs iespējama bezvadu uzlāde, izmantojot globālo standartu “Qi”.

“Apple” vecākais viceprezidents Fils Šillers sacīja, ka “iPhone 8” un “iPhone 8 Plus” ar stikla korpusu ir pirmie viedtālruņi, kas “tiešām radīti paplašinātai realitātei” ar spēcīgākiem procesoriem un kamerām.

“Apple” arī nāca klajā ar modernizētu viedpulksteni un atjauninātu straumēšanas video sistēmu 4K augstas izšķirtspējas televīzijai.

“Iphone” prezentācija

2 komentāri