Praktiski padomi: ko darīt, lai neiekristu Wi-Fi huligānu tīklos

Komentāri

Publiskais internets šobrīd ir pieejams gandrīz jebkurā kafejnīcā, par mācību iestādēm nemaz nerunājot, taču pieejamība nozīmē arī zināmus riskus.

Pievienojoties publiskajam internetam, ir jārēķinās, ka jūsu datoram vai mobilajai ierīcei var pieslēgties arī nelūgti viesi. Kā norāda SIA Squalio drošības eksperts Aigars Naglis, vislielākie riski pastāv, izmantojot pirātisko programmatūru. Līdzīgi drošības principi attiecas arī uz Windows XP lietotājiem, jo šai programmai vairs nav pieejami drošības atjaunojumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr arī antivīrusi un drošības programmas var nebūt pietiekami aizsarglīdzekļi, lai izbēgtu no interneta ļaundariem – “pateicoties” pāris pamācībām video vietnē Youtube, elementāras hakera prasmes var apgūt ikviens, tāpēc paši interneta lietotāji ir aicināti izturēties ar piesardzību attiecībā uz savu elektronisko ierīču drošību.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl