Komentāri

Pozitīva vēsts viedtālruņu lietotājiem. Droši vien tikai retais nav saskāries ar problēmu, ka telefoni ir jālādē vai katru dienu. Lai cik jaudīgas baterijas tiktu izgudrotas, moderno telefonu enerģijas patēriņš tās krietni apsteidz.

90% patērētās enerģijas viedtālruņos prasa ekrāns. Oksfordas zinātnieki paziņojuši, ka tā vietā, lai cīnītos ar sekām, proti, jaudīgāku bateriju nepieciešamību, viņi pievērsušies problēmas saknei, proti, esot izdevies radīt ekrāna materiālu, kas enerģiju tikpat kā nepatērētu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas dod cerības, ka nākotnes telefonus varēs uzlādēt reizi nedēļā vai pat vēl retāk, mazinot šķendēšanos, ka modernie telefoni salīdzinājumā ar vecajiem pogu telefoniem nekam nav derīgi.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl