Komentāri
Pirms pārvākšanās uz jaunajām telpām ”TechHub” izrāda veco mājvietu Vecrīgā
Foto: TechHub Riga

Oktobra vidū Latvijas start-up koprades telpas ”TechHub Riga” no Šķūņu un Kaļķu ielas Vecrīgā tiks pārceltas uz plašāku ”mājvietu” Līvu laukumā, stāsta ”TechHub Riga” pārstāve Inese Mūrniece. Kamēr tas vēl nav noticis, portāls Skaties.lv piedāvā Tev ielūkoties pašreizējās kopā strādāšanas telpās, kurās patlaban darbojas 70 cilvēki.

Pašreizējo ”TechHub Riga” telpu Kaļķu ielā 15 un Šķūņu ielā 19 platība ir 500 kvadrātmetri, taču Līvu laukumā jaunie Latvijas tehnoloģiju uzņēmumi apdzīvos 800 kvadrātmetru plašas telpas Līvu laukumā, Kaļķu ielā 12/14.

Šobrīd ”TechHub Riga” biedru skaits ir 70, un viņi pārstāv kopumā vairāk nekā 30 Latvijas start-up uzņēmumus. Ievācoties jaunajās telpās, ”TechHub” varēs palielināt biedru skaitu līdz 150.

”Vecās telpas kļuvušas par šauru, un uzskatām pārvākšanos par nozīmīgu turpinājumu, lai palīdzētu Latvijas start-up videi attīstīties. Jaunajās telpās, kuru oficiālā atklāšana paredzēta 21. novembrī, būs kopdarbības telpas, sapulču telpas, īpašas komandu telpas, virtuve, terase un internets,” Skaties.lv stāstīja I. Mūrniece.

Lūk, kā pašlaik izskatās ”TechHub” telpas Vecrīgā!

“TechHub Riga” tika izveidots 2012. gadā kā nodibinājums. “TechHub Riga” darbojušies tādi start-up uzņēmumi kā “Infogr.am”, “Froont”, “Cobook”, “Fastr Books” un “Sellfy”. Nodibinājuma valdi veido brīvprātīgie, un tās sastāvā ir Gunārs Grundštoks, Māris Daģis, Ernests Štāls, Andris K. Bērziņš, Anna Andersone un Viesturs Sosārs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl