Pirmoreiz cilvēces vēsturē! Homo sapiens cīnās pret robotu

1 komentārs

Prasme rīkoties ar zobenu ir viena no senākajām Japānas kultūras tradīcijām. Taču pirmo reizi valsts vēsturē sarīkota cīņa, kurā cilvēks zobena lietošanas meistarībā sacenšas – ar robotu.

Šajā video redzama episka cīņa. Cilvēks pret robotu. Abi cīnītāji izpilda piecus dažādus uzdevumus, cērtot puķes, augļus un citus objektus, nolūkā noskaidrot, kuram tas padodas labāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Robota autori ir Japānas kompānija Yaskava. Šī ir pirmā reize, kad rūpnieciskiem mērķiem veidotais robots sacenšas ar cilvēku zobencīņas meistarībā, vienā no senākajām Japānas kultūras tradīcijām.

Sacensības notiek, lai svinētu 100. gadadienu kopš kompānijas dibināšanas. Yaskava ir lielākais robotu ražošanas uzņēmums pasaulē. Saistošais video ir kļuvis par interneta sensāciju – nepilnas nedēļas laikā tam ir vairāk nekā 2 miljoni skatījumu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl