Komentāri
Pievērs uzmanību darbībām mobilajā ierīcē – iespējams, tiek mēģināts iegūt personisko informāciju!
FOTO: LETA

Šodien kopīgi ar Eiropolu Valsts policija aicina iegaumēt aizdomīgas pazīmes, kas liecina, ka kāds, iespējams, mēģina iegūt jūsu personiskos datus.

Šādā gadījumā nekavējoties jāpārtrauc darbības ar konkrēto programmu un jāseko redzamajiem drošības padomiem.

Atgādinām, ka  Kaspersky Lab jaunākais pētījums liecina, ka pusi mobilo ierīču visā pasaulē apdraud kibernoziegumi un ļaunprogrammatūras, jo tās nav pienācīgi aizsargātas. Pētījums parāda, ka lietotāji nav informēti par to, kā efektīvi aizsargāt mobilās ierīces.

Eiropas kiberdrošības mēneša ietvaros atbalstot Eiropola informēšanas kampaņu par mobilajām ļaunprogrammatūrām, šonedēļ tika publicēts pētījums, ko Kaspersky Lab veica, lai labāk izprastu, cik daudz iedzīvotāji zina par apdraudējumiem, ar kuriem viņi sastopas internetā un kā viņi pasargā sevi no tiem.

Aptaujājot 12 tūkstošus respondentu 21 valstī, noskaidrojām, ka tikai 57% planšetdatoru ir instalēts drošības risinājums un viedtālruņiem šis rādītājs samazinās līdz 53%. Lietotāji parasti aizsargā datorus (88%) vairāk nekā mobilās ierīces, kas ir nepareizs novērtējums, ņemot vērā, cik daudz svarīgas un personiskas informācijas mūsdienās tiek glabāts mobilajās ierīcēs.

FOTO: VP

FOTO: VP

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl