Piecas lietas, ko tu, iespējams, nezināji par Skype

Komentāri
Piecas lietas, ko tu, iespējams, nezināji par Skype
FOTO: LETA

Daudzas no mūsdienu tehnoloģijām var salīdzināt ar Šveices armijas nazi, proti, viens vienkāršs rīks ar daudz iespējām. Tomēr bieži vien no visa pieejamā klāsta izmantojam vien pāris funkciju, kas galu galā neļauj mums īstenot visu izvēlētā rīka potenciālu un novērtēt tā pozitīvo ietekmi uz mūsu ikdienu un darba produktivitāti.

Šogad pie lietotājiem nonāca arī Skype versija uzņēmumiem, kas iekļauj pietiekami daudz jaunu funkciju un iespēju, kas ļautu darbiniekiem atvieglot savstarpējo komunikāciju, uzlabot efektivitāti, bet uzņēmumam kopumā – ietaupīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visi kontakti vienuviet

Komunikācijas laikmetā kontaktu loks mēdz pieaugt ļoti strauji, jo sevišķi, ja tā ir biznesa specifika. Domājam, ikviens ir pieredzējis situāciju, ka pa visu biroju tiek meklēta kādas konkrētas personas kontaktinformācija. Meklēšanā tiek pavadīts laiks, bet mūsdienās, kā zināms, laiks ir nauda. Tāpēc SkypeforBusiness šo problēmu atrisina – var veidot kopīgu uzņēmuma kontaktu datubāzi, kas būs pieejama visiem darbiniekiem.

Dalies ar savu darbvirsmu, dokumentu hipersaitēm, kontaktiem

Viena no labākajām Skypeforbusiness funkcijām, kura lieti noder kopīgam darbam, ir iespēja ar savu video sarunas biedru dalīties ar sava datora darbvirsmu. Tā otram sarunas biedram var attālināti demonstrēt prezentāciju, radīt video, attēlus dokumentus utt. daudz ērtāk un pārskatāmāk.

Savukārt, ja uzņēmums izmanto Office 365 biznesa versiju, tad augšupielādējot dokumentu mākonī, būs iespējams dalīties ar hipersaiti uz dokumentu. Outlook automātiski piešķirs rediģēšanas atļauju cilvēkiem, kam sūtīsit hipersaiti, tā dokumentus varēsit caurskatīt un labot tiešsaistē.

Sapulces tiešsaistē vai vebināri līdz pat 10 tūkstošiem lietotāju

Protams, lielākā Skype priekšrocība ir bezmaksas ziņojumapmaiņa, taču, ja jāveido ciešas ilgtermiņa attiecības, bez video iztikt nav iespējams. Tiešsaistes attēli atklāj sarunas biedra reakciju – acu skatienu, sejas izteiksmi utt. Lietotāju aptaujas liecina, ka teju trīs ceturtdaļas zina par iespēju sarīkot videokonferences, taču tās izmanto tikai daži procenti tērzētāju.

Iespējams, ir vērts mainīt paradumus un neskaitāmas tērzēšanas ar kolēģiem aizvietot ar vienu videokonferenci. Skype bezmaksas vienai video sapulcei var pieslēgties līdz pat 25 cilvēkiem, Skype forBusiness – līdz 250, savukārt apvienojumā ar Office365 ļauj palielināt dalībnieku līdz pat 10 tūkstošiem lietotāju.

Izmanto aptaujas rīku, lai uzzinātu kolēģu viedokli

Pagātnē ir palikuši laiki, kad kolēģu vai partneru viedokļu noskaidrošanai vajadzēja izmantot papīra anketas, ārējos resursus vai arī pašam visus aptaujāt. Tagad to var izdarīt ar aptaujas rīku, kas ir pieejams Skype versijā uzņēmumiem. Piemēram, ja videokonferences vai prezentācijas laikā raisās diskusija par kādu jautājumu, tad to droši var risināt caur šo aptaujas rīku.

Sāc tērzēt vai video zvanu no PowerPoint vai Word

SkypeforBusiness (bijusī platforma Microsoft Lync) ir veidota tieši uzņēmumu vajadzībām, tā ir visai cieši integrēta Microsoft Office rīkos un ir pieejama kā mākoņpakalpojums Office 365. Tas ļauj arī sākt sapulces no lietojumprogrammām, piemēram, Word un PowerPoint, lai prezentētu savu darbu. Nav vairs jāsūta failu dokumenti turpu šurpu, pietiek vien uzklikšķināt uz lietotāja vizītkartes un sākt sarunu.

Ja Skype plānots izmantot kā biznesa komunikācijas platformu, jāatceras, ka ierastā ziņojumapmaiņas vide un tās biznesa versija nav gluži viens un tas pats.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl